خودکشی پدری که همسر و فرزند خود را کشته بود + عکس

پرونده مرد میانسال که پسر هشت ساله خود و همسر سابقش را درمحله تهرانسر پایتخت کشته بود، با خودکشی او بسته شد.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
عامل جنایت خانوادگی خودکشی کرد +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

متهم میانسال که محمد نام داشت صبح ۱۵ اسفند سال گذشته سراغ همسر سابقش در یکی از محله های تهرانسر رفت و او را با روسری خفه کرد. مرد جنایتکار بعد از خروج از محل جنایت، به خانه اش بازگشت و منتظر پسر هشت ساله اش شد. زمانی که فرزندش از مدرسه به خانه آمد او را هم کشت و با چاقو خودزنی کرد.

با افشای این جنایت، متهم به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. متهم که کارمند یکی از مناطق شهرداری در اطراف تهران بود در بازجویی ها گفت: به خاطر اختلاف هایی که با همسرم داشتم، یک سال پیش جدا شدیم. بعداز آن من و پسرم با هم زندگی می کردیم. هر هفته او به خانه مادرش که دو کوچه بالاتر از خانه مان بود، می رفت. پیش از این چندبار خودکشی کردم اما زنده مانده بودم. آن روز به چند نفر از دوستان و خانواده ام پیامک دادم که حلالم کنند.

وی افزود: از همسرم کینه داشتم و بعد هم با رفتن به خانه اش او را با روسری خفه کردم. عصر که پسرم از مدرسه آمد به او گفتم آماده شو تا به بهشت برویم. به پاهایش برق وصل کردم تا او را بکشم که بد حال شد و بعد خفه اش کردم. خودزنی کردم تا بمیرم که زنده ماندم .

در حالی که تحقیقات از این مرد ادامه داشت و خانواده مقتول از دامادشان به خاطر قتل نوه و دخترشان شکایت کرده بودند، مرد میانسال با خودکشی به زندگی اش پایان داد.

عامل جنایت خانوادگی خودکشی کرد + عکس