پارچه های قاچاق به تهران نرسیدند

فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف کامیون حامل پارچه های قاچاق در پاسگاه شهید نوری شاهرود خبر داد و گفت: ارزش ریالی این محموله بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد می شود.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان - کراپ‌شده
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سردار روح الامین قاسمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران بابیان اینکه ماموران ایستگاه بازرسی شهید نوری شاهرود موفق به توقف کامیون حامل پارچه های قاچاق شدند، ابراز داشت: درحالی که راننده تصویر پروانه حمل کالا را به عنوان مدرکی قانونی ارائه کرده بود با استعلام از سامانه حمل ونقل جاده ای کشور و مغایرت مارک روی پارچه ها، قاچاق بودن این محموله محرز شد.

وی بابیان اینکه این محموله شامل ۸۰ طاقه پارچه قاچاق بارگیری شده از مشهد به مقصد تهران بود، افزود: ارزش ریالی این محموله بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد می شود.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه در راستای شعار سال و حمایت از کالای ایرانی با هرگونه کالای قاچاق به شدت برخورد می شود، ابراز داشت: راننده این کامیون به مرجع قضائی شاهرود برای تکمیل پرونده معرفی شد.

قاسمی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری اقدامات چشمگیری در حوزه مبارزه با سودجویان انجام و از روزهای نخستین سال جاری با تمرکز برنامه ها بر محوریت حمایت از کالای ایرانی مبارزه با قاچاق به طور جدی پیگیری شده است.

وی افزود: با توجه به نام گذاری شعار سال به نام حمایت از کالای ایرانی پلیس ضمن برخورد قاطع با قاچاق در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اثرگذار است.