مامور زن گشت ارشاد به دختران گل هدیه می داد

رئیس پلیس تهران با اشاره به فیلم جنجالی درگیری یکی از مأموران زن گشت ارشاد با دو دختر جوان و هجمه های سنگینی که بعد از آن به پلیس وارد شد، گفت: در این ماجرا دو خانم با کلماتی بسیار زشت و رکیک به مأمور ما که به آنها تذکر داده بود حمله ور شدند، در فیلمی که بخشی از آن منتشر شده کاملاً واضح است که این دختران از چه کلمات رکیکی استفاده می کنند. خوب، بعد از این همه دیدند که چه فضاسازی کردند.

  1. دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۰۳:۰۰ (۲ سال قبل)
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ رییس پلیس تهران
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سردار حسین رحیمی در اولین همایش فرهنگیاران پلیس که با مشارکت فرهنگیان پرورشی مدارس تهران در تالار فرهنگ برگزار شد، گفت: فرهنگیان اسطوره های مسئولیت پذیری و ایثار بوده و عنصر اصلی در تربیت نسل آینده هستند. ما باید به دانش آموزان و نوجوانان خود نحوه تفکر درست را آموزش دهیم و این در حالی است که در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکا نوجوانانشان را با فرهنگی خاص که القاکننده راهبری آنها در آینده است تربیت می کنند و به آنها یاد می دهند که باید دنیا را رهبری کرده و سیستم آموزشی آنها نیز بر همین باور چیده شده است.

وی با بیان اینکه "کشورهای غربی و آمریکا می خواهند کنترل ما را به دست گیرند"، گفت: زیادترین هجمه ای که دشمنان به ما وارد می کنند تنها به خاطر ایده و تفکری است که ما داریم و معتقدیم همه ملت ها باید آزاد باشند و کسی نباید برای دیگری تعیین تکلیف کند و دامنه این دشمنی تا اندازه ای است که بارها خودشان اعلام کردند که میلیاردها دلار برای تحقق اهداف شوم خود هزینه می کنند ولی دست آخر ایران مانع دستیابی به اهداف آنها در منطقه می شود.

رئیس پلیس تهران با ابراز اینکه "باید هوشیارانه نسبت به دنیای امروز نگاه کنیم و از سختی های مسیر اطلاع داشته باشیم"، گفت: ما باید بدانیم که در چه مسیری گام گذاشتیم و چه راه سختی را انتخاب کرده ایم و دلیرانه و شجاعانه ایستادگی کنیم ولی متأسفانه بعضاً شاهدیم بعضی از جوانان بسیار راحت در دامن دشمن می غلطند که باید با آموزش های صحیح اجازه ندهیم چنین اتفاقی بیفتد. پلیس یک مجموعه مردمی است و الحمدالله در آخرین نظرسنجی ها در رتبه چهارم مقبولیت میان مردم قرار داشته و این رضایت مردمی بالاترین افتخار برای ماست که خود را خادم مردم و خدمت گزار آنها می دانیم.

وی با تأکید بر اینکه "دشمن برنامه ریزی های سنگینی برای ترویج ابتذال و قانون گریزی جوانان ما کرده است"، تصریح کرد: امروز شاهدیم که دشمن در تمام صحنه ها امکانات کامل خود را به میدان آورده و در جهت ابتذال و قانون گریزی جوانان ما گام برمی دارد.

رئیس پلیس تهران با اشاره به فیلم جنجالی درگیری یکی از مأموران زن گشت ارشاد با دو دختر جوان و هجمه های سنگینی که بعد از آن به پلیس وارد شد، گفت: در این ماجرا دو خانم با کلماتی بسیار زشت و رکیک به مأمور ما که به آنها تذکر داده بود حمله ور شدند، در فیلمی که بخشی از آن منتشر شده کاملاً واضح است که این دختران از چه کلمات رکیکی استفاده می کنند. خوب، بعد از این خودتان شاهد بودید که چه فضاسازی کردند.

رحیمی ادامه داد: این اتفاق درحالی افتاد که این مأمور زن، بارها به زنان و دختران این شهر گل هدیه داده بود و آنها اطلاع کامل داشتند که این خانم هر روز در آن نقطه از پارک طالقانی انجام وظیفه می کند لذا با نیت درگیری وارد صحنه شدند تا فیلمی تهیه کرده و به آن دختر معلوم الحال بدهند.

وی اضافه کرد: پس از این فضاسازی ها و هجمه هایی که علیه پلیس و مأموران ما شد همه تصور کردند ما با این فضاسازی ها می ترسیم و صحنه را خالی می کنیم، اما ما در مقابل ۲۰۰ هزار شهید این مرزوبوم چه جوابی بدهیم و چگونه می توانیم عقب نشینی کنیم و در محکمه الهی چه پاسخی خواهیم داشت؟

رئیس پلیس تهران تأکید کرد: شما فرهنگیان و یکایک آحاد جامعه اگر دقایقی به این موضوعات توجه کنید متوجه می شویم که امروز کشورمان در چه وضعیتی قرار دارد و هر یک از ما چه مسئولیتی به عهده داریم؛ مگر می توانیم عقب نشینی کنیم.

رحیمی با ابراز اینکه نیروی انتظامی و پلیس خادم مردم بوده و در مقابل اشرار و مجرمان با قدرت می ایستد گفت: یکی از رویکردهای حساس و مهم ما رویکرد اجتماعی است و امروز ۵۷۳۰ نفر به عنوان پلیس افتخاری، ۸۳۲۰ نفر به عنوان فرهنگیار ترافیکی و بیش از یک میلیون دانش آموز تحت عنوان همیاران پلیس ما را جهت ارتقای امنیت و فرهنگ ترافیکی و پلیسی یاری می دهند.

رئیس پلیس پایتخت در خصوص حضور پلیس در اطراف مدارس، خاطرنشان کرد: در مقابل واطراف تمام مدارس و دبیرستان ها بالاخص مدارس دخترانه پلیس کنترل و حفاظت از حریم دانش آموزان را بر عهده دارد، به خصوص در صبح و زمان تعطیلی مدارس.

همرسانی نوشتار: