پیک موتوری با مرام جهانی شد + عکس ها

اگر سفارش غذا داده اید و پیک غذا رسان سفارش شما را کمی دیرتر به شما رساند لطفا زود قضاوت نکنید.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
تمجید کاربران از عمل انساندوستانه پیک غذا رسان + تصاویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شاید راننده پیک غذا رسان در حال انجام کاری بوده که به مرگ و زندگی یک انسان بستگی داشته مانند عمل انسان دوستانه این راننده پیک غذا رسان چینی.

ویدئویی که یک راننده پیک غذا رسان را در حال رانندگی در مقابل یک آمبولانس نشان می دهد تبدیل به ویدئویی پربیننده در شبکه های اجتماعی چین شده است.  در نگاه نخست شاید این تصور در ذهن بیننده خطور کند که راننده پیک در حال مسدود کردن و ایجاد مزاحمت برای راننده آمبولانس است اما در حقیقت او در حال نشان دادن مسیر به راننده آمبولانس است.

دکتر "شانگ چائوفان"، از مرکز خدمات اورژانس شهر ونژوئو در این خصوص گفت : " هنگامی که آمبولانس به نزدیکی محل وقوع حادثه رسید سیستم GPS ما در یافتن محل دقیق حادثه دچار مشکل شد. این در حالی بود که کوچکترین تاخیر ممکن بود جان فرد حادثه دیده را با خطر مرگ روبرو کند. به همین دلیل از یک راننده پیک غذا رسان درخواست کمک کردیم و او از میان کوچه های باریک و تاریک شهر ما را به محل دقیق حادثه رساند."

" لو هوچنگ"، راننده انسان دوست پیک غذارسان، که در حال رساندن غذا به یک مشتری بود بلافاصله وارد عمل شد و توانست آمبولانس را به محل حادثه هدایت کند. خوشبختانه فرد مجروح بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و نجات یافت.

این عمل انسان دوستانه هوچنگ مورد تمجید کاربران شبکه های اجتماعی در چین قرار گرفت و بسیاری او را یک قهرمان واقعی نامیدند.

تمجید کاربران از عمل انساندوستانه پیک غذا رسان + عکس ها

تمجید کاربران از عمل انساندوستانه پیک غذا رسان + عکس ها

زیادتر بخوانید

صحنه ای عجیب که یک پزشک با آن روبرو شد + فیلم
همرسانی نوشتار: