این زن ۱۸ بار توسط پلیس دستگیر شده ؛ دلیلش را می دانید؟ + عکس

تخلفات رانندگی طیف بسیار گسترده ای دارند و به همین دلیل جرایم آنها نیز به گونه های مختلفی اجرا می شود.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
زن متخلف
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

گاهی اوقات تخلف به قدری کوچک است که یک جریمه نقدی ساده برای آن کافی است، اما گاهی تخلفات بزرگتری از رانندگان سر می زند که باعث به خطر انداختن جان دیگران می شود و به همین دلیل جرایم زیادتری از جمله انتقال به زندان متصور شده است.

در همین رابطه به تازگی خبرگزاری ها گزارشی منتشر کرده اند که یک زن در هنگام رانندگی در استرالیا دستگیر شده است. پلیس در ابتدا به این راننده دستور ایست داده است و پس از بررسی مدارک وی، مشخص شده است که فاقد گواهی نامه رانندگی است.

به همین دلیل ماشین این خانم که Lisa Jane McGrath نام دارد به اداره پلیس منتقل شده است اما پس از بررسی مامورین، مشخص شده که لیزا اولین مرتبه ای نیست که به دلیل نداشتن گواهی نامه به اداره پلیس منتقل می شود.

لیزا از از سال ۲۰۰۰ تاکنون ۱۸ مرتبه به دلیل نداشتن گواهی نامه در هنگام رانندگی متوقف شده و جریمه شده است. ۱۸ بار جریمه در طی ۱۸ سال آن هم فقط به دلیل نداشتن گواهی نامه، جرم کمی نیست و به همین دلیل این خانم به دادگاه منتقل شده است.

گفتنی است؛ بسیاری بر این گمان بودند که لیزا به چند سال حبس محکوم می شود، اما این اتفاق رخ نداد و قاضی رای حبس وی را صادر نکرد. در نتیجه این خانم که زیادترین رکورد دستگیری به دلیل نداشتن گواهی نامه را دارد بار دیگر آزاد شده و صرفا به پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.