دور از چشم شوهرم مهرداد از منصور حامله شدم !

زن خیانتکار که با همدستی یک مرد سناریوی قتل همسرش را اجرا کرده بود از سوی قضات دادگاه کیفری مشهد به اعدام محکوم شدند.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
ناپدید شدن حین رفتن به پارک هنرمندان؛ کشف جسد در پردیس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اواخر تابستان سال گذشته بود که زن جوانی به اداره پلیس مشهد رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. او گفت: روز گذشته مثل همیشه شوهرم از خانه خارج شد اما دیگر برنگشت. هر چه با تلفن همراهش تماس می گیرم خاموش است. سابقه نداشت مهرداد بی خبر به خانه نیاید نگرانم ممکن است برای او اتفاقی رخ داده باشد. با شکایت زن جوان تحقیقات از سوی مأموران پلیس مشهد آغاز شد. اثری از مهرداد در بیمارستان ها و کلانتری ها نبود. از سویی وضع مالی مهرداد معمولی بود و چون تماسی هم از سوی هیچکس در رابطه با گروگانگیری صورت نگرفته بود احتمال ربوده شدن او خود به خود رنگ باخت. اما مدارکی به دست آمد که نشان می داد مرد جوان خانه را به خاطر قهر ترک نکرده است. تحقیقات پلیس نشان می داد این زوج با وجود ۴ فرزند با یکدیگر اختلاف شدید خانوادگی داشته اند. از سویی در ادامه بررسی ها مشخص شد که فرنوش مدتی است با مردی به نام منصور ارتباط پنهانی داشته و همین موضوع احتمال دست داشتن فرنوش در مرگ شوهرش را زیادتر می کرد.

بدین ترتیب فرنوش بازداشت شد. زن جوان ابتدا مدعی بود که از سرنوشت همسرش بی اطلاع است اما مدارک پلیسی او را وادار کرد که لب به اعتراف بگشاید. فرنوش گفت: ۴ تا فرزند دارم اما اختلاف هایم با شوهرم باعث شد تا درخواست جدایی دهم. در راه دادگاه با منصور آشنا شدم. مرد جوان و مهربانی که وقتی از زندگی ام با خبر شد قول داد به من کمک کند. مخفیانه و دور از چشم شوهرم ارتباطم با منصور را ادامه دادم اما در این میان باردار شدم. او ادامه داد: شوهرم راضی به جدایی نبود و از طرفی اگر موضوع بارداری را می فهمید آبرویم می رفت. در این مدت خیلی تلاش کردم تا بچه را سقط کنم اما نشد تا اینکه تصمیم گرفتیم مهرداد را به قتل برسانیم.

ابتدا داخل آبمیوه داروی بی هوشی ریختم و به او دادم سپس با منصور تماس گرفتم. نیمه شب درحالی که بچه ها خواب بودند منصور وارد خانه شد. دست و پای مهرداد را با طناب بستیم و او بدن نیمه جانش را با خودرو به اطراف شهر برده و داخل چاهی در اطراف مرغداری متروکه انداخت. منصور برای آنکه راز این جنایت برملا نشود پلاک خودروی همسرم را نیز داخل چاه انداخته بود. بعد هم روی دهانه چاه سیمان ریخته بود.می دانستیم دیر یا زود ماجرای ناپدید شدن مهرداد را همه می فهمند و برای آنکه کسی به من شک نکند تصمیم گرفتیم که خودم ناپدید شدن مهرداد را به پلیس گزارش کنم. با اعترافات زن جوان، همدستش نیز بازداشت شد. با راهنمایی های منصور جسد قربانی این جنایت کشف شد. پس از تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت پرونده برای صدور حکم به دادگاه کیفری یک مشهد ارجاع شد. زن جوان و همدستش در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی مقابل بازپرس امام وردی قرار گرفته و به دفاع از خود پرداختند. با توجه به مدارک موجود در پرونده؛ منصور به قصاص محکوم شد و به خاطر داشتن رابطه پنهانی هر دوی آنها به اعدام محکوم شدند.