نقشه شوم مادر شوهر برای انتقام گیری از عروس جوان ! + جزییات

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان آذربایجان غربی از شناسایی فردی خبر داد که به دلیل انتقام جویی از عروس خود، اقدام به مزاحمت برای وی در شبکه اجتماعی تلگرام نمود.

  1. ۳ ماه،۲ هفته قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

 سرهنگ دوم کارآگاه اکبر نصرتی در تشریح این خبر اظهار کرد: با مراجعه احدی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در شبکه اجتماعی تلگرام با ارسال مطالب توهین آمیز اقدام به تهدید و ایجاد مزاحمت برای من نموده است، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های فنی و پلیسی فرد مورد نظر شناسایی و با دستور مقام قضایی به این پلیس دلالت داده شد.

سرهنگ نصرتی ادامه داد: در تحقیقات بعمل آمده از فرد مورد نظر و با مشاهده مستندات کافی لب به اعتراف گشوده و اعلام داشت که شاکی عروس بنده بوده و با توجه به اختلافات خانوادگی و درگیری های لفظی پیش آمده بین ما، بنده در صدد انتقام جویی برآمده و در شبکه اجتماعی تلگرام با ارسال محتوای توهین آمیزی اقدام به ایجاد مزاحمت برای وی نمودم.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی گفت: براساس ماده 17 قانون جرایم رایانه ای هرگونه هتک حیثیت در فضای مجازی جرم تلقی شده و مجازاتی مانند حبس و جزای نقدی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: با پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات و دسترسی همگان به فضای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی موجب شده است که برخی از افراد فرصت طلب و سودجو اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگران می نمایند، غافل از اینکه عمل آن ها جرم تلقی شده و قابل پیگیری می باشند.

این مقام ارشد انتظامی در توصیه به کاربران گفت: رعایت اخلاق در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یک ضرورت است و هر گونه بد رفتاری و بد اخلاقی در این فضا می تواند الگوی رفتاری فرزندان ما گردد و در آینده شاهد رفتای از سوی فرزندان خود باشیم که خود به آنها آموزش داده ایم.

سرهنگ نصرتی در پایان گفت: سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir پل ارتباطی میان شهروندان بوده و آنان می توانند از این طریق با پلیس در ارتباط باشند.

همرسانی نوشتار: