پایان آدم ربایی 400 میلیونی در خاش

2 قاچاقچی انسان دستگیر شدند ! + جزییات

سردار محمد قنبری اظهار کرد: در اوایل مهرماه با کسب خبری مبنی بر گروگانگیری سه تبعه خارجی در محدوده شهر خاش موضوع در دستور کار تیمی از پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

  1. پنجشنبه ۱۹ مهر ۹۷ ساعت ۱۰:۳۵ (۱ سال،۱ ماه قبل)
آزادی ۳ تبعه خارجی از چنگال آدم‌ربایان در زاهدا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وی افزود: در بررسی دقیق پرونده مشخص شد سه تبعه خارجی غیرمجاز که بین ۲۰ تا ۲۵ سال سن دارند هنگام انتقال به مناطق مرکزی کشور توسط قاچاقچیان انسان؛ گروگان گرفته شده و آدم ربایان با تماس با خانواده این افراد در آنسوی مرزها تقاضای ۴۰۰ میلیون ریال وجه نقد برای آزادی این افراد می کنند.

وی گفت: ماموران انتظامی با گسترش چتر اطلاعاتی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی مخفیگاه متهمان را روز گذشته در محدوده شهرک آتش نشانی شهر زاهدان شناسایی کردند.

سردار قنبری بیان کرد: تیم رسیدگی کننده پروندشه پس از هماهنگی قضائی با محاصره مخفیگاه آدم ربایان در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه ۲ آدم ربا را دستگیر و با راهنمایی متهمان سه فرد ربوده شده که در همان محدوده نگهداری می شدند، را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا خاطرنشان کرد: پلیس اجازه جولان به مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی را نمی دهد و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان قاطعانه برخورد می شود.

همرسانی نوشتار: