اطلاعیه دفتر امام جمعه اردبیل بعد از خبر دور از عفت علیه آیت الله عاملی !

  1. جمعه ۷ دی ۹۷ ساعت ۰۱:۰۵ (۱ سال،۲ ماه قبل)
دفتر امام جمعه اردبیل انتساب برخی افترائات به آیت‌الله عاملی را تکذیب کرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

دفتر امام جمعه اردبیل با صدور اطلاعیه ای انتساب برخی مطالب سخیف و دور از عفت عمومی و افترائات به آیت الله عاملی را تکذیب کرد. متن این اطلاعیه به این شرح است:

بدینوسیله به اطلاع عموم می رسد که اخیرا در فضای مجازی به طور متوالی مطالبی بسیار سخیف، اهانت بار، شرم آور و دور از عفت عمومی به نام نماینده معزز ولی فقیه در استان اردبیل منتشر می شود که وی فرسخ ها از آن مفاهیم و آن گونه ادبیات به دورند.
در آخرین حلقه از این سلسله جعلیات و افترائات از زبان امام جمعه اردبیل اهانت های تکان دهنده نسبت به اقوام ایرانی منتشر شده است و جاعل با مجعولات خود به طور حساب شده خواسته وی را بالکلیه ساقط و منفور اقوام ایرانی قرار دهد.
بدون شک کسانی که با شخصیت نماینده ولی فقیه در استان آشنا هستند ذره ای اعتبار به این مطالب قائل نمی شوند.
این بیانیه عرض ادب به هموطنانی است که از مبانی فکری حضرت آیت الله عاملی اطلاع ندارند و در معرض آن گونه افترائات ناجوانمردانه قرار می گیرند. همه به هوش باشیم که دشمن نخوابیده و با طراحی های دقیق در اتاق های فکری که هزینه آن از طرف قدرت های اهریمنی روزگار معاصر تامین می شود در صدد باورسوزی است.
این افترائات، افترائات اخیر است نه آخر و قطعا ادامه خواهد داشت و ما یقین داریم با توجه به بصیرت ملت بزرگ ایران چنین سخنانی قبل از اینکه به نفع دشمن باشد علیه اوست و قبل از اینکه علیه نماینده محترم ولی فقیه باشد به نفع معظم له است.

همرسانی نوشتار: