مرغ فروش حقه باز عبدل آباد نقره داغ شد + جزییات

تیم گشت مشترک تعزیرات و دادستانی تهران به همراه نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، بازرسان سازمان صنعت، معدن، تجارت، اصناف و نیروی انتظامی از یک واحد صنفی در محدوده خیابان عبدل آباد بازرسی کرد.

  1. چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ ساعت ۱۵:۵۰ (۱۱ ماه،۱ هفته قبل)
مرغ منجمد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، بهروز طالبیان رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بر اساس گزارش مردمی، تیم گشت مشترک تعزیرات و دادستانی تهران به همراه نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، بازرسان سازمان صنعت، معدن، تجارت، اصناف و نیروی انتظامی از یک واحد صنفی در محدوده خیابان عبدل آباد بازرسی کرد. وی افزود: در یخچال این فروشگاه که ظرفیت نگهداری ۱۰ تن گوشت داشت، چهار و نیم تن مرغ منجمد تنظیم بازار کشف شد.

طالبیان ادامه داد: واحد متخلف، در حالی که باید مرغ تنظیم بازار را به نرخ مصوب و به قیمت هر کیلو، ۸۹۰۰ تومان عرضه می کرد، به نرخ آزاد و به قیمت ۱۴ هزار تومان می فروخت.

رئیس گشت های مشترک تعزیرات استان تهران گفت: پس از بررسی بازرسان و احراز تخلف، صاحب این واحد صنفی به جرم اخلال در نظام اقتصادی به دستور مقامات قضایی بازداشت و به دادسرا فرستاده شد، همچنین مرغ های کشف شده برای عرضه به نرخ مصوب تنظیم بازار، بارگیری و به میادین میوه و تره بار شهرداری فرستاده شد.