3 مرد مخوف در حیاط خانه ویلایی

صاحبخانه در موبایلش چه می دید ؟

  1. پنجشنبه ۲۵ بهمن ۹۷ ساعت ۲۱:۱۵ (۱۱ ماه،۱ هفته قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرهنگ "فرهاد حیدری" گفت: شب گذشته با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر حضور سارقان منزل در یکی از منازل ویلایی محدوده کلانتری تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

رئیس کلانتری گاندی توضیح داد: با حضور ماموران در محل، نشانه ای از حضور سارقان در منزل مشاهده نشد که برای تحقیقات بیشتر ماموران با تماس گیرنده ارتباط تلفنی برقرار و مشخص می شود که شاکی مالک منزل بوده و خارج از کشور ساکن می باشد و با دوربین های مداربسته ای که در منزل نصب کرده است. با گوشی موبایلش حضور سارقان را به تعداد ۵ نفر مشاهده می کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران بلافاصله وارد عمل شدند، تصریح کرد: ۳ تن از سارقان که در حیاط منزل ویلائی در حال کشیک دادن بودند به محض اینکه متوجه حضور ماموران در محل می شوند از محل متواری می شوند.

وی اظهار کرد: ماموران پس از مدتی عملیات پلیسی موفق شدند یکی از سارقان را که در داخل منزل در حال سرقت اموال با همکاری همدستش بود را با استفاده از شلیک ۲ تیر دستگیر و سارق چهارم نیز از محل متواری می شود.

کلانتر محله گاندی عنوان کرد: در بازرسی از محل ماموران کوله پشتی ای را که حاوی تعدادی آلات و ادوات ارتکاب جرم سرقت بود کشف و متهم را بلافاصله برای بهره مندی از کمک های پزشکی به یکی از بیمارستان های محل منتقل می کنند و اکنون تحت درمان است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی می باشد، افزود: متهم پس از طی طول درمان برای سیر مراحل قانونی و شناسایی سایر جرائم در اختیار پلیس آگاهی قرار خواهد گرفت.