راز سیاه شرور شیشه ای تهرانسر برملا شد + عکس

  1. پنجشنبه ۲۵ بهمن ۹۷ ساعت ۱۸:۰۰ (۱۱ ماه،۱ هفته قبل)
دزد فراری در جای عجیبی دستگیر شد +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سرهنگ "ذبیح الله امیری" رییس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر گفت: ساعت ۱۴ روز پانزدهم بهمن ماه سال جاری، مردی به کلانتری مراجعه و اظهار داشت: موتورسیکلتش از محل پارکش سرقت شده است.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، تیم عملیات کلانتری وارد عمل شده و با بررسی ماجرا متوجه شدیم، و در تحقیقات پلیسی، چهره سارق را مورد شناسایی قرار دادند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات مقدماتی به دست آمد که سارق موتورسیکلت همان مردی است که چندی پیش در محدوده کلانتری کیف پیر زنی را همراه همدستش سرقت می کند، اظهار کرد: در آن پرونده، متهم اصلی سارق موتورسیکلت متواری ولی همدستش در صحنه سرقت با عملیات پلیسی بازداشت می شود.

وی تصریح کرد: با تایید این موضوع که سارق موتورسیکلت همان سارق کیف پیرزن حاوی ۶۰ میلیون تومان طلا و جواهر می باشد، تحقیقات پلیسی وارد مرحله تازه تری شد و مشخص شد متهم اصلی پرونده مدتی است که در کمپ ترک اعتیاد بستری شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: با مشخص شدن مخفیگاه متهم با هماهنگی مقام قضائی تیمی از ماموران عملیات کلانتری، سریعا به همان کمپ رفته و او را در کمپ ترک اعتیاد دستگیر کردند.

کلانتر تهرانسر خاطر نشان کرد: با بررسی سوابق متهم مشخص شد او سوابقی در زمینه های کیف قاپی و زورگیری داشته و در این زمینه ۲ سال نیز به زندان رفته است. متهم به مواد مخدر صنعتی شیشه نیز اعتیاد داشت که در ادامه با تلاش های پلیسی مشخص شد وی از سوی پایگاه پنجم آگاهی تهران نیز تحت تعقیب است که به همین دلیل برای انجام تحقیقات بیشتر به همراه پرونده، در اختیار ماموران پایگاه پنجم قرار گرفت.

این مقام انتظامی در انتها تصریح کرد: متهم در اعترافات خود، به سرقت کیف ۶۰ میلیون تومانی پیرزن با همدستش اعتراف کرد و با دلایل پلیس به سرقت موتورسیکلت مذکور نیز، در حالی که چاره ای جز اعتراف نداشت ؛مدعی شد تنها همین ۲ فقره سرقت را انجام داده است. تلاش های کارآگاهان پلیس برای مشخص شدن سرقت های احتمالی دیگر این متهم کلید خورده است.

همرسانی نوشتار: