نحوه خروج باورنکردنی بدهکار بزرگ بانکی از کشور سوژه شد + جزییات

سردار عبدالله نظرپور فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان بدون اشاره به نام بدهکار بانکی افزود: ماموران دریابانی ابتدا این بدهکار بانکی را به اتهام خروج غیرقانونی از کشور دستگیر کردند، ولی پس از استعلام از دستگاه های امنیتی و انتظامی مشخص شد این بدهکار بانکی در تعقیب بوده و قصد فرار از کشور داشته است.

  1. دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷ ساعت ۲۲:۵۵ (۱۱ ماه قبل)
بدهکار کلان بانکی هنگام خروج از مرز بازداشت شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وی گفت: این بدهکار بانکی با یک شناور قصد داشت به یکی از کشور های منطقه فرار کند، ولی در چنگ ماموران دریابانی خوزستان گرفتار شد.

فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان با اشاره به اینکه فرد بدهکار بانکی پس از دستگیری و مشخص شدن دقیق هویت وی تحویل مراجع قضایی و امنیتی شد افزود:ماموران دریابانی با اشراف اطلاعاتی در آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران همه تحرکات مشکوک و قاچاق کالا را رصد کرده و با آن برخورد می کنند.

حفظ و حراست از مرز های زمینی و دریایی، برخورد با ورود و خروج کالای قاچاق و ارز، مبارزه با ورود مواد مخدر در آب های خلیج کنترل تردد ها و برخورد با شناور های صیادی غیرمجاز خارجی از مهمترین وظایف مرزبانی و دریابانی خوزستان است.

استان خوزستان با حدود ۵۰۰ کیلومتر ساحل در خلیج فارس و اروندرود همواره در معرض پدیده قاچاق و تردد های غیرمجاز مرزی رو به رو بوده است.
همرسانی نوشتار: