راز پلید کارمند شرکت تهرانی

قوطی های رنگ کجا می رفتند ؟ + عکس

سرهنگ علی آقا کارخانه سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: در پی وقوع سرقت از منازل در شمال پایتخت و شکایت شهروندان، پرونده ای جهت بررسی این موضوع تشکیل شد.

  1. سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ ساعت ۱۵:۴۰ (۱۱ ماه قبل)
انهدام باند سارقان منازل شمال پایتخت +عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وی افزود: طی تحقیقات مأموران مشخص شد که یک باند ۴ نفره متشکل از ۲ سارق و ۲ مالخر با سرقت لوازم از منازل پایتخت، اقدام به فروش امول مسروقه می کردند.

سرهنگ کارخانه تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان، هر ۴ نفر آن ها دستگیر شدند.

انهدام باند سارقان منازل شمال پایتخت +عکس

وی افزود: سر دسته باند پس از آزادی از زندان اقدام به تشکیل باند سرقت جدید کرده و با کمک همدستانش از منازل پایتخت سرقت می کرد.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه متهم به ۱۹ فقره سرقت خود اعتراف کرد، گفت: متهم با قرار صادره به مرجع قضایی تحویل داده شد.

سرقت رنگ برای فروش به صافکاران خودرو از یک شرکت

همچنین سرهنگ کارخانه سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری کارمند یک شرکت فروش قوطی های رنگ خبر داد که اقدام به سرقت قوطی های رنگ از این شرکت می کرد و در ادامه گفت: فردی به همراه همسرش که در یک شرکت فروش رنگ مشغول به کار بودند، با سرقت رنگ های این شرکت و فروش آن ها به یک مالخر و به صافکار خودرو، از این راه به صورت غیرقانونی درآمد کسب می کرد.

انهدام باند سارقان منازل شمال پایتخت +عکس

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری هر ۳ متهم این پرونده گفت: در مجموع در راستای مقابله با سرقت، ۵۰ نفر از سارقان و مالخران در طرح رعد ۲۲ توسط سرکلانتری سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ دستگیر شدند.

همرسانی نوشتار: