ماجرای انتشار تصاویر این 3 برادر

آنها عامل حادثه تروریستی اتوبوس سپاه بودند ؟ + عکس

در پی شکست سخت استکبار جهانی از مردم شریف و قهرمان ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن ۲۲ بهمن ماه، تروریست های تکفیری و مزدوران سرویس های اطلاعاتی وابسته به نظام سلطه و استکبار برای تلخ کردن کام ملت ایران، شامگاه چهارشنبه ۲۴ بهمن، یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه، عازم موطن خود بودند را در جاده خاش- زاهدان هدف حمله انتحاری قرار دادند که در جریان این جنایت تروریستی ۲۷ تن از رزمندگان غیور اسلام شهید و ۱۳ نفر مجروح شدند.

  1. چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ساعت ۲۳:۳۰ (۱ سال،۳ ماه قبل)
انتشار اولین عکس ها از 3 عامل عملیات تروریستی زاهدان چه رازی داشت + جزییات
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

 در شبی که عملیات تروریستی در جاده خاش_زاهدان صورت گرفت، تصویری از سه برادر در فضای مجازی منتشر شد و برخی افراد حاضر در این عکس را عاملان انفجار انتحاری معرفی کردند این موضوع به سرعت در فضای مجازی به عنوان خبری قطعی و مهم بازنشر و برخی صفحات با انتشار ان عنوان خبر اختصاصی، فوری و محرمانه را انتخاب کردند. 

در اخبار منتشره ادعا شده بود که این افراد مدتی بعد از آزادی از زندان دست به این عملیات تروریستی زدند. اما آیا واقعا این عملیات توسط برادران شه بخش اجرا گردیده بود؟ این سئوالی است که از شب حادثه تاکنون ذهن بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی را به خود مشغول ساخته است.

با پیگیری خبرنگاران مشخص شد، هر چهار نفر حاضر در عکس قاچاقچی مواد مخدر و در زندان کرمان بوده اند که مطابق پیگیری ها مشخص شد فرد فاقد شماره بر روی عکس، با هویت عبدالنبی.ن.ز هم اکنون به همراه اسدالله شه بخش در زندان کرمان تحمل کیفر می کنند.

بنابراین گزارش همچنین حکم اعدام یوسف شه بخش و جلیل شه بخش (جمشیدزهی) هم در تاریخ ۹۷/۹/۱۵ اجرا شده است.

منبع: میزان