این 4 زن و مرد پلید را می شناسید ؟

آنها در ملارد شکنجه گاه داشتند + عکس

پسر ۲۵ ساله با تشکیل باند تبهکاری با ربودن مسافران و رانندگان خودرو‌های عبوری از آن‌ها اخاذی میلیونی می‌کرد.

  1. دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷ ساعت ۲۳:۱۵ (۹ ماه قبل)
شکنجه
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پسر ۲۵ ساله با تشکیل باند تبهکاری با ربودن مسافران و رانندگان خودرو‌های عبوری از آن‌ها اخاذی میلیونی می‌کرد.

او و اعضای باندش شاکیان را تا دو شبانه روز در خانه‌ای حبس و شکنجه داده و از آن‌ها به‌عنوان میز ناهارخوری استفاده می‌کردند.

روز‌های پایانی دی امسال مردی با حضوردر شعبه پنجم بازپرسی دادسرای شهر ملارد از سه مرد به اتهام آدم‌ربایی، سرقت و اخاذی میلیونی شکایت کرد. پس از این شکایت، با دستور بازپرس حمید رضا نوایی، تحقیقات ماموران پلیس آگاهی ملارد برای دستگیری متهمان فراری آغاز شد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه بود که در میدان امام حسین (ع) کرج از سرویس شرکت محل کارم پیاده شدم تا با سوار شدن به خودروی عبوری به خانه‌ام بروم. پژو ۴۰۵ مشکی که سه سرنشین داشت مقابلم توقف کرد و با گفتن مقصدم به راننده سوار شدم، اما او و همدستانش به سمت ملارد تغییر مسیر دادند و با قمه و چاقو مرا به مرگ تهدید کرده و در خانه‌ای زندانی کردند. پول، کارت بانکی، مدارک هویتی و گوشی‌ام را دزدیدند.

در ادامه موجودی کارت بانکی‌ام را خالی کردند. دست و پایم را با طناب بستند و شکنجه‌ام دادند. برای زنده ماندنم، ۱۵ میلیون تومان پول خواستند.

به ناچار در تماس با خانواده‌ام و دوستانم ده میلیون و ۲۰۰ هزارتومان پول جمع کردم که آن پول را از حسابم برداشت کردند. آن‌ها بعد از دو شبانه‌روز شکنجه مرا در اطراف ملارد رهایم کردند. با کمک راننده عبوری توانستم با خانواده‌ام تماس بگیرم و کمک بخواهم.

تحقیقات در این‌باره ادامه داشت تا این‌که افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی ملارد شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند که در دام همان متهمان فراری گرفتار شده‌اند.

تحقیقات نشان داد، متهمان مسافر و مسافربران را ربوده و برای اخاذی دو روز در شکنجه گاهشان زندانی کرده و بعد از اخاذی ده تا ۲۰ میلیون تومانی طعمه‌ها را رها می‌کردند.

جست‌وجو‌ها ادامه داشت تا این‌که مالک خودروی ام‌وی‌ام با حضور در پلیس آگاهی شکایت کرد که خودرویش از سوی دو مرد و دو زن سرقت شده است. تحقیقات از وی نشان می‌دادکه متهمان با تصادف ساختگی خودرویش را در محله صفادشت شهریار دزدیده‌اند.

با جمع‌بندی این اطلاعات معلوم شد که سارقان همان متهمان فراری تحت تعقیب پلیس هستند. این در حالی بود که سرانجام چند روز پیش، ماموران کلانتری ۱۱ ملارد هنگام گشت زنی در خیابان متوجه خودروی پژو ۴۰۵ مشکی شدند که آن را زیرنظر گرفتند و معلوم شد خودرو سابقه توقیف به اتهام سرقت دارد. در ادامه راننده جوان خودرو دستگیر شد.

اعتراف به شکنجه قربانیان

متهم ۲۵ ساله به نام میلاد در تحقیقات اعتراف کرد که سرکرده باند این سرقت‌ها و آدم‌ربایی‌های سریالی بوده است. متهم سابقه چهار مورد ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو و مشارکت در نزاع دسته جمعی را دارد.

متهم به افسر تحقیق گفت: چندی پیش زمانی که از محل کارم اخراج شدم همراه دو نفر از دوستانم و یک مادر و دختر، باند سرقت تشکیل دادیم. من و دو جوان همدستم، به‌عنوان مسافر یا مسافربردر حوالی شهریار، ملارد، کرج و فردیس سوژه‌هایمان را انتخاب و با چاقو و قمه آن‌ها را به مرگ تهدید کرده و می‌ربودیم، اموالشان را سرقت می‌کردیم و در خانه‌ای که پاتوقمان بود دو شبانه روز آن‌ها را زندانی کرده و شکنجه شان می‌دادیم. در تماس با خانواده‌هایشان در برابر آزادی آن‌ها پول می‌گرفتیم.

وی افزود: هنگام خوردن غذا، طعمه را مجبور می‌کردیم چهار دست و پا شود و روی کمر او غذا می‌خوردیم. تاکنون ۲۰ نفر را ربوده، شکنجه داده و ده تا ۲۰ میلیون تومان از خانواده‌هایشان اخاذی کردیم.

دختر مورد علاقه ام گاهی در این سرقت‌ها با ما بود و گاهی با مادرش از گروگان‌های ما نگهداری می‌کردند. با اعتراف وی، یکی از همدستانش نیز بازداشت شد و به همدستی در این سرقت‌ها اعتراف کرد. تحقیقات برای دستگیری سه عضو فراری باند ادامه دارد.

همرسانی نوشتار: