برادر بی گناه قربانی اختلاف زن و شوهری شد

«احمد» که پس از قتل برادرش متواری شده بود در خیابان های اطراف خانه اش در حال پرسه زدن دستگیر شد

  1. سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ ساعت ۱۰:۰۶ (۸ ماه،۴ هفته قبل)
برادرکشی به خاطر اختلاف با همسر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در ساعت ۱۲ شب جمعه ۱۷ اسفند کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز در جریان قتل مرد ۴۰ ساله ای قرار گرفتند. از آنجایی که مرد جوان به نام «فرید» با شلیک گلوله به قتل رسیده بود، بلافاصله تحقیقات از فردی که «فرید» را به بیمارستان منتقل کرده بود آغاز شد. در بررسی ها مشخص شد که عامل این جنایت ا«حمد»، برادر «فرید» بوده که پس از قتل متواری شده است. با به دست آمدن هویت متهم، کارآگاهان جنایی وارد عمل شده و در کمتر از ۸ ساعت پس از قتل، «احمد» را درحالی که در خیابان های اطراف خانه اش در حال پرسه زدن بود، دستگیر کردند.

مرد ۵۲ ساله در همان تحقیقات اولیه به قتل برادرش اعتراف کرد و گفت: حدود ۲۵ سال است که ازدواج کرده ام، اما خانواده همسرم دست از دخالت هایشان برنمی دارند. دخالت های آن ها به قدری ادامه داشت که یک سال قبل تصمیم گرفتم از آن ها زهر چشم بگیرم. برای همین اسلحه ای خریدم و حتی تصمیم داشتم مادرزنم را هم به قتل برسانم. تا اینکه چند روز قبل دوباره با دخالت های مادرزنم، همسرم قهر کرد و به خانه آن ها رفت.

او ادامه داد: ساعت ۹ شب حادثه به همراه یکی از دوستانم به خانه برادر کوچکم رفتم و از او خواستم که با همسرم صحبت کند و از او بخواهد که به خانه برگردد. من برای برادرم کار های زیادی انجام داده بودم و فکر می کردم به خاطر جبران خوبی هایم که شده به من کمک می کند. اما او قبول نکرد و گفت: دخالتی نمی کند. من هم او را تهدید کردم که تا فردا صبح به او وقت می دهم که همسرم را به خانه برگرداند، در غیر این صورت او و خانواده اش را می کشم. اما برادرم گفت: نمی توانم این کار را انجام دهم. من هم اسلحه ای را که به همراه داشتم از جیبم درآوردم و خواستم به سمت برادرم شلیک کنم. اما دوستم که همراه من بود و شاهد ماجرا، از پشت سر دستم را گرفت تا مانع شلیک شود، اما من دستم را چرخاندم و تیر از اسلحه شلیک شد و به قفسه سینه برادرم اصابت کرد. بعد از آن هم فرار کردم، اما ساعاتی بعد دستگیر شدم.

سرهنگ «نادر بیگی»، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت: متهم با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.





همرسانی نوشتار: