مردان خطرناک پژوسوار در نهاوند چه رازی داشتند ؟ + جزییات

سرهنگ احمد ساکی بعداز ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به خبر های مردمی به ویژه اهالی روستا های بخش مرکزی و بخش گیان نهاوند مبنی بر اینکه چند روزی است تعدادی از افراد مسلح با خودرو و پژو در اطراف روستا به قصد سرقت احشام پرسه می زنند، دستگیری و شناسایی این افراد در دستور کار نیروی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

  1. چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ساعت ۰۹:۴۵ (۹ ماه قبل)
درگیری مسلحانه سارقان احشام با پلیس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وی تصریح کرد: در ساعت ۶:۳۰ صبح امروز سه شنبه ۲۱ اسفند ماه، پلیس نهاوند مطلع شد که خودرو مذکور به همراه چهار نفر از روستای دهنو سفلی در حال سرقت و متواری شدن هستند. با اجرای طرح مهار و مسدود کردن کلیه راه های خروجی علی رغم ایست های مکرر ماموران مراقب و اخطار با تیر هوایی خودرو پژو مذکور به سمت روستای فارسبان نهاوند متواری و متقابلا به سمت مامورین تیراندازی می کند.

ساکی افزود: در نهایت این درگیری منجر به توقیف خودرو مذکور و کشته شدن یک نفر از سارقان و مجروحیت دو نفر دیگر شد و نفر چهارم که به سمت کوه های اطراف متواری شده بود با تلاش مامورین دستگیر و به یگان انتظامی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی نهاوند عنوان کرد: از این باند سرقت احشام یک قبضه اسلحه وینچستر و تعدادی فشنگ به همراه پلاک سرقتی و خودرو سرقتی کشف که تحویل مراجع قضایی شد.

همرسانی نوشتار: