تصاویری تکاندهنده

مهسای 6 ساله زجرکش شد + عکس 16+

مرتضی احمدی، پدر مهسا گفت: تقاضای من از رئیس جمهوری، رئیس اجرایی و قوه قضاییه همین است که قاتلان مهسا به اعدام محکوم شوند.

  1. شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ ساعت ۱۲:۳۰ (۹ ماه قبل)
زجرکش کردن مهسا توسط آدم‌ربایان +تصاویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اعضای خانواده مهسا احمدی دختر شش ساله افغان اعلام کردند، این کودک پنج روز پیش از ساحه حوزه پانزد هم کابل پایتخت افغانستان ربوده شد به گونه بی رحمانه از سوی ربایندگانش به قتل رسیده است.

قتل این دختربچه شش ساله از سوی آدم ربایان در کابل، واکنش های گسترده را برانگیخته است.

ربایندگان برای آزادی او ۳۰۰ هزار دلار می خواستند، اما، چون خانواده دختر توان فراهم سازی این پول را نداشتند، ربایندگان او را دو شب پیش با دست خفه و به قتل رساندند.

محمد اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان، قتل مهسا احمدی را جنایت وحشیانه خوانده و به نهاد های عدلی و قضایی دستور داده که عاملان این رویداد را به گونه جدی مجازات کنند.

ربایندگان پس از خفه کردن دختربچه جسد او را در یک جوی آب می اندازند.

پلیس از راه شماره‎ای که ربایندگان از طریق آن با خانواده مهسا تماس گرفته بودند، موفق به شناسایی و بازداشت عاملان این رویداد می شوند.

پلیس کابل نوار تصویری اعتراف دو فرد متهم به ربودن مهسا را منتشر کرده که آنان چگونگی ربودن و سپس قتل مهسا را توضیح می دهند.

مرتضی احمدی، پدر مهسا در نشست خبری در کابل گفت: تقاضای من از رئیس جمهوری، رئیس اجرایی و قوه قضاییه همین است که قاتلان مهسا به اعدام محکوم شوند.

پدر مهسا دستفروش بوده و ربایندگان که یکی از آن ها دکاندار نزدیک خانه مهسا بوده فکر کرده اند که او پولدار است.

ولی زجرکش شدن این دختربچه شش ساله واکنش های گسترده را در شبکه های اجتماعی در پی داشته است.

زجرکش کردن مهسا توسط آدم ربایان +تصاویر

زجرکش کردن مهسا توسط آدم ربایان +تصاویر+16

زجرکش کردن مهسا توسط آدم ربایان +تصاویر+16

فرارو