تعمیرات لوازم خانگی جنرال استیل، آبسال و آزمایش را به کدام نمایندگی بدهیم؟

وارد سایت آی.پی امداد شوید تا اطلاعات خود را در زمینه آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، ارورهای لوازم خانگی ، هزینه تعمیرات و دانستنیهای جذاب غنی نمایید .

  1. ۱ سال قبل

به گزارش وب سایت «آی پی امداد» در این مقاله، میخواهیم به بررسی و تجزیه و تحلیل تبلیغات نمایندگی های لوازم خانگی بپردازیم. برای نوشتن این مقاله به طور عمده به بررسی تبلیغات نمایندگی های لوازم خانگی ایرانی مانند نمایندگی آزمایش و یا نمایندگی آبسال پرداخته ایم و بررسی میکنیم که چگونه نمایندگی ها از استراتژی های مختلف برای جلب اعتماد مشتریان استفاده مینمایند. در یک تحقیق کیفی که توسط نمایندگی جنرال استیل برروی تبلیغات تعمیرگاه لوازم خانگی انجام شده 50 آگهی به طور تصادفی جمع آوری شده و با استفاده از مدل های سه بعدی فرکلو مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته شده است.بیشتر این تبلیغات بر روی ایدئولوژی زندگی راحت تمرکز کرده اند.

در این تبلیغات تلاش میشود با زبان ماهرانه به مشتری نشان داده شود که به عنوان مثال نمایندگی تعمیرات جنرال استیل خدماتی ایده آل برای زندگی راحت به آنها ارائه میدهد. سازندگان این تبلیغات باید از قدرت بالای کنترل ذهن برای القای غیر مستقیم این موضوع به مشتری برخوردار باشند.

تعمیرات لوازم خانگی

روانشناسی تبلیغات لوازم خانگی:

تجزیه و تحلیلی که به طور جزئی تر بر تبلیغات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در طول این سالها انجام شده نشان میدهد آگهی ها به عنوان گفتمان رسانه ای شامل فرایند زبان و فرایندهای اجتماعی میباشند از این رو باید از چهارچوب بسیار حرفه ای برای پیوند میان ماهیت اجتماعی و خواص متون (گفتمان) برای ساخت تبلیغات استفاده کرد.

در آخرین طرح کیفی که برای مطالعه به منظور تبلیغات بهتر در نمایندگی تعمیرات آزمایش به تصویب رسید بر موضوع چگونگی گفتمان در آگهی ها به شدت تمرکز شده بود.در این طرح ماه ها تبلیغات محصولات زیبایی در مجلات محلی زبان انگلیسی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت که هدف آن کشف روابط بین زبان، ایدئولوژی و قدرت و کشف نحوه تبلیغ تبلیغ کنندگان برون مرزی برای خرید محصولاتشان بود.نتیجه این تحقیقات موضوع مهمی بود که آن هم قدرت تبلیغات در جهت دادن به تفکر مشتری میباشد.

تجزیه و تحلیل گفتمان تبلیغات لوازم خانگی:

در این قسمت از تجزیه و تحلیل، ما آیتم های واژگان، ساختار نحوی و استفاده از دستگاه های لفظی بررسی می کنیم. گاهی استفاده از ضمائم مستقیم در تبلیغات لوازم خانگی برای جذب مشتریان بسیار مفید است.

به عنوان مثال در تبلیغات تعمیرگاه مجاز جنرال استیل میبینم که از جمله با ویژگی های متنوع در لوازم خانگی کوچک و جمع و جور زندگی روزمره شما در آشپزخانه راحت تر میشود.همین جمله اگر با نمایش که همین محتوا را به طور نامحصوص به مشتری نشان دهد همراه شود میتواند تاثیر زیادی بر افکار مشتریان داشته باشد.

یا برای مثال دوم تعمیرگاه مجاز آزمایش در یکی از تبلیغات خود بعد از تمام شدن تبلیغ جمله اکنون انتخاب با شماست را به کار میبرد.این جمله تبلیغ لفظی مستقیم نیست اما باعث میشود شما به آنچه که در چند ثانیه قبل دید تمرکز کنید در واقع شما را به فکر فرو میبرد.

از دیگر جملاتی که در تبلیغات تعمیرگاه مجاز آبسال استفاده شده و با استفاده از ایجاد حس مثبت در افکار مشتری به جذب مشتری میپردازد استفاده از جمله الهام بخش ما شمایید است.این جمله به مشتریان به طور غیر مستقیم میگوید که میتوانند در طراحی,ساخت و خدمات لوازم خانگی خود مشارکت داشته باشند و از نظر انها نیز استفاده شود.چه چیزی برای مشتری لذت بخش تر از اینکه احساس مشارکت درساخت برندلوازم خانگی خود داشته باشد وخود را از کارکنان آن مجموعه جدا ندانند.

از این دست جملات بسیار است مانند با لوازمخانگی زیبا ذهنئشما نیز زیبا خواهدشد,محصولات را درخانه زیبا تر ازعکسهای آن هادر تبلیغات مشاهده میکنید,لوازمخانگی سبز برای شما(لوازم خانگی سازگار با محیط زیست)و شور و هیجان ما برای طراحی وتولید همیشگی است.این جملات متنهایی است که نمایندگی های لوازمخانگی برای تبلیغات خود از آن ها استفاده کرده اند و برای هر کدام گروهی از روانشناسان و کارشناسان تبلیغات و روابط عمومی زمان و انرژی صرف کرده اند .هدف مشترکی که همه ی این جملات دارند توصیه برای استفاده از محصول مورد نظر است اما جالب است بدانید که همین جملات میتواند که اندازه تماشای تبلیغات تاثیر گزار باشد.

همچنین تبلیغ کنندگان در ایجاد این جملات و ساخت تبلیغات از ضمایر شخصی نیز استفاده میکنند که این یک طرفند برای ایجاد روابط دوستانه میان مشتری و کارکنان آن شرکت است.

 نتیجه:

از نتایج تجزیه و تحلیل داده ها می توان نتیجه گرفت که چندین وسیله ی زبان شناختی و گفتمانی، یعنی جمله های اعلامیه، صفت های مثبت و واژگان، شعار های جذاب توسط تبلیغ کنندگان برای متقاعد کردن و جذب مشتریان مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این، از واژگان استفاده شده است که از لحاظ ایدئولوژیکی بارگذاری شده است نیز استفاده میشود.در واقع هدف تبلیغات به تصویر کشیدن زندگی ایده آل است .

در جملات مستقیم دقت زیادی برای نشان دادن اینکه مشتریان برای تبلیغ کنندگان اهمیت زیادی دارند به کارگرفته میشود. به طوری که مشتریان به طور مستقیم تحت تاثیر تبلیغات قرار بگیرند.

علاوه بر این، در برخی از تبلیغات افراد مشهور نیز همراه با محصول خاص نشان داده میشوند که دیدگاه های آنها با نفوذ در مخاطبان تاثیر می گذارد. علاوه بر این، تبلیغ کنندگان از تکنیک خود تصویری مثبت برای جذب مخاطبان و متقاعد کردن آنها نیز استفاده می کنند.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...