جبران کمبود سرانه های محلات پایتخت براساس برنامه ۵ ساله سوم شهرداری

معان هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به پیش بینی مقدمات اجرای برنامه ۵ ساله سوم شهرداری، گفت: براساس این برنامه با نگرش محله محوری پیش نیازها و نیازهای محلات تهران در جبران کمبودهای سرانه ای، ظرف ۵ سال آینده مهیا می شود.

  1. ۹ ماه،۲ هفته قبل
رباطی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حسن رباطی با اشاره به اینکه لایحه بودجه سال۹۷ در روزهای پایانی سال گذشته به شهرداری ابلاغ شد، اظهار کرد: لایحه ابلاغی ملاک عمل شهرداری و اجرای برنامه ها در سال جدید خواهد بود.

وی با بیان اینکه مقدمات اجرای برنامه ۵ ساله سوم با دستور دکتر نجفی از آبان ماه سال گذشته کلید خورده است، گفت: ساز و کار کمیسیون های این برنامه نیز مشخص شده است و شهرداری تهران براساس نگرش خود مبنی بر محله محوری و رویکرد مشارکتی شهروندان تلاش می کند، پیش نیازها و نیازهای محلات تهران را در جبران کمبودهای سرانه ای ظرف ۵ سال آینده برطرف کند.

بر اساس گزارش شهرنوشت، وی ادامه داد: امیدواریم با پیاده سازی برنامه ۵ ساله سوم شهرداری که دستمایه حرکتی ما در سال ۹۷ خواهد بود، با باور و اعتقادی که مدیریت شهری در ارائه خدمات رسانی بهتر به شهروندان دارد بتوانیم گامی مؤثر در جهت ادای دین به آن ها برداریم.

همرسانی نوشتار: