چگونه از تخفیف‌های بیمه بدنه باخبر شویم؟

چگونه می‌توان از طرح‌ها و تخفیف‌های بیمه بدنه باخبر شد. چگونه می‌توان فهمید بیمه بدنه رازی ، ایران و... هر کدام چه زمانی و تحت چه شرایطی دارای تخفیف است؟

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل

تخفیف بیمه یکی از مسائلی است که همیشه با آن روبرو بوده و هستیم. تخفیف بیمه شخص ثالث که هنگام خرید و فروش خودرو و استفاده کردن یا نکردن آن در بروز حوادث مطرح می‌شود. بیمه بدنه هم در مواقع متعددی در سال و با داشتن شرایط خاصی برای بیمه‌گزار تخفیف‌هایی را به ارمغان می‌آورد. اما سؤالی که مطرح می‌شود این است که چگونه می‌توان از این طرح‌ها و تخفیف‌های بیمه بدنه باخبر شد. چگونه می‌توان فهمید بیمه بدنه رازی ، ایران و... هر کدام چه زمانی و تحت چه شرایطی دارای تخفیف است؟ 


تخفیف‌های بیمه بدنه

در وهله اول باید ببینیم این شرایط خاصی که به بیمه‌گزار تخفیف تعلق می‌گیرد چه شرایطی است. بیمه بدنه در شرایط زیر می‌تواند شامل تخفیف‌هایی باشد:

⦁ تخفیف‌های فصلی: شرکت‌های بیمه در زمان‌های مختلف ممکن است بیمه بدنه خود را با نرخ مناسب‌تری و همراه با تخفیف‌هایی ارائه دهند.

⦁ تخفیف بیمه بدنه: اگر تاکنون بیمه بدنه داشته باشید بر اساس میزان عدم خسارت شما می‌تواند تخفیف‌هایی شاملتان شود.

⦁ تخفیف بیمه شخص ثالث: در بعضی از شرکت‌های بیمه اگر بیمه شخص ثالث را از همان شرکت داشته باشید می‌توانید هنگام خرید بیمه بدنه از تخفیف‌هایی استفاده کنید.

⦁ تخفیف بیمه عمر: در بعضی از شرکت‌های بیمه با داشتن بیمه عمر از همان شرکت بیمه، خرید بیمه بدنه همراه با ارائه نرخی مناسب خواهد بود.

⦁ حساب بلندمدت: درصورتی‌که دارای حساب بلندمدت از بانک متعلق به همان مجموعه شرکت بیمه باشید ممکن است هنگام خرید بیمه بدنه تخفیفی برای شما در نظر گرفته شود. برای مثال اگر در بانک پارسیان حساب بلندمدت داشته باشید هنگام خرید بیمه بدنه پارسیان ممکن است بتوانید از نرخی مناسب‌تر استفاده کنید.

⦁ خودروی صفر کیلومتر: بعضی از شرکت‌های بیمه برای خودروهای صفر کیلومتر تخفیف‌هایی برای ارائه بیمه بدنه در نظر می‌گیرند.

⦁ خودرو وارداتی: خودروهای خارجی و وارداتی هم در برخی از شرکت‌های بیمه شامل تخفیف‌هایی برای بیمه بدنه می‌شوند.

بسته به شرکت بیمه‌ای که قصد خرید بیمه بدنه را دارید، هر یک از این تخفیف‌ها می‌تواند شامل شما شود. حال چگونه نسبت به هر یک از این تخفیف‌ها در هر زمان مطلع شویم؟


استعلام آنلاین بیمه بدنه از بیمیتو

خرید اینترنتی بیمه بدنه از بیمیتو

با استفاده از سامانه بیمیتو می‌توانید استعلام بیمه بدنه آسیا ، ایران و... را آنلاین دریافت کنید و ببینید که هر یک از این بیمه‌ها در هر زمان تخفیف دارد یا خیر. بیمیتو سامانه‌ای برای مقایسه و خرید آنلاین بیمه است. با بیمیتو می‌توانید محاسبه بیمه بدنه البرز ، کارآفرین و سایر بیمه‌ها را انجام دهید. همچنین امکان خرید آنلاین بیمه بدنه، شخص ثالث، عمر و... از طریق بیمیتو امکان‌پذیر است. همین الآن می‌توانید وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن بیمیتو شوید و ببینید که در کمترین زمان ممکن می‌توانید نسبت به قیمت بیمه بدنه شرکت‌های مختلف و شرایط ارائه آن‌ها باخبر شوید. رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...