2 بانو در بیلبورد میدان ولیعصر حاشیه ساز شدند ! + عکس

محمدمهدی تندگویان می گوید با وجود موضع گیری شورای شهر در قبال بیلبوردهای تهران، هرگز جواب درست و قانع کننده ای از سوی شهرداری داده نشده است.

  1. ۶ ماه،۱ هفته قبل
بیلبورد ولیعصر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

روزنامه شهروند نوشت: بیلبوردهای تبلیغاتی شهر تهران همچنان خبرسازند؛ چه بیلبوردهای کوچک و چه بیلبورد بزرگی چون بیلبورد میدان ولیعصر که هر از گاهی با انتشار تصویری واکنش های عمومی را برمی انگیزند. نمونه اخیر بیلبورد میدان ولیعصر هم تصویری است با موضوع جوانان و جوانگرایی که زیر آن نوشته شده: «وطن به دست جوانان سرفراز است». در این تصویر زنان حضور حاشیه ای دارند و در کنار ۱۰ مرد که هر کدام مشغول فعالیتند، تنها دو زن پشت به دوربین قرار گرفته اند.

حضور نداشتن زنان در بیلبورد میدان ولیعصر پیش از این هم واکنش برانگیز شده بود؛ زمانی که در بیلبورد حمایتی تیم ملی در جام جهانی هیچ زنی حضور نداشت. آن زمان هم واکنش ها آن قدر بالا گرفت که در نهایت چاره ای جز تغییر بیلبورد و اضافه کردن زنان به آن باقی نماند. همان زمان شهربانو امانی در این باره به گفت: «این بیلبورد می خواهد وحدت میان اقوام را نشان دهد اما ۵۰ درصد از جمعیت کشور را نادیده می گیرد؛ گویی قهرمان و ملت فقط مردها هستند. این امر نشان دهنده کج سلیقگی و نادیده گرفتن ۵۰ درصد از جامعه است.