اجاره آپارتمان مبله در تهران ساعتی 250 هزار تومان

محرم نامحرم هم نداریم + فیلم

هیچ جای دنیا حتی در کشورهایی که آزادی تام وجود دارد و نسبت به مسائل اخلاقی اهمیت زیادی قائل نیستند؛ کسی نمی تواند خارج از چارچوب قانون خانه خود را به صورت پارت تایم به افراد دیگری اجاره دهد و حتماً باید برای انجام این کار به مراکز قانونی مراجعه کند.

  1. سه شنبه ۷ اسفند ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ (۱ سال،۷ ماه قبل)
لینک های دانلود: mp4 (۹٫۰ MB) webm (۷٫۷ MB)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

از آنجایی که مسکن و قیمت خانه و اجاره بها در ایران همیشه بازار داغی دارد و اجاره نشینان هم طیف وسیعی از اقشار جامعه ایران را رقم می زند، انتشار یک لیست اجاره بها از خانه هایی در مناطق مختلف تهران که به مدت یک روز یا ساعتی به اجاره داده می شود می تواند توجه همه را به خود جلب کند چه برسد به کسی که کارش پیدا کردن سوژه و نوشتن گزارش باشد. از همین رو دیدن چنین آگهی ها و انتشار چنین لیست هایی در فضای مجازی و روزنامه ها، ما را بر آن داشت که از این پدیده نو، گزارشی با عنوان «خانه هایی با رنگ و بوی فحشا در تهران» تهیه منتشر کنیم.

پی گیری ها تا به اینجا ادامه پیدا کرد که برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قانونی بودن این خانه ها با آقای حسام عقبایی، رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران و سرپرست کمیسیون تخصصی املاک ایران مصاحبه ای کنیم و نظر ایشان را در این باره جویا شویم.