تیزر نسل جدید آکورا RDX مدل 2019

  1. ۱ سال قبل
تیزر نسل جدید آکورا RDX مدل 2019
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نسخه نهایی نسل جدید کراس اوور آکورا RDX 2019 در نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی می‌شود.

این خودروی جدید در اواسط سال جاری عرضه خواهد شد و اولین خودرو از نسل جدید محصولات این برند است که دارای زبان طراحی نوین آکورا و همچنین کابین مجهز به اینترفیس جدید تاچ پدی می‌باشد.

آکورا جدای از خود خودرو تریم کاملاً جدیدی از RDX با نام A-Spec را نیز در نیویورک معرفی خواهد کرد که اولین نسخه اسپورت از این شاسی‌بلند می‌باشد. بنا به گفته ژاپنی‌ها، A-Spec دارای جزئیات ظاهری اسپورت در داخل و خارج خودرو خواهد بود.

از جمله ویژگی‌های قابل‌توجه این کراس اوور جدید می‌توان به سیستم چهار چرخ محرک سوپر هندلینگ، پیشرانه 2 لیتری توربوی جدید، گیربکس 10 سرعته اتوماتیک (برای اولین بار در این کلاس) و سیستم دینامیک یکپارچه الهام گرفته از NSX اشاره کرد. بدین ترتیب RDX جدید سریع‌ترین نسل از این خودرو خواهد بود و بهترین هندلینگ را در میان کلیه نسل‌ها خواهد داشت.

آکورا RDX 2019

نسل جدید RDX 2019 برای اولین بار در آمریکا طراحی شده و توسعه یافته و طراحی آن کار استودیوی طراحی شرکت در لس‌آنجلس می‌باشد. این محصول جدید در تأسیسات ایست لیبرتی اوهایو تولید خواهد شد در حالی که پیشرانه توربوی یاد شده از آنای اوهایو به این کارخانه خواهد آمد.

Acura-RDX

چند هفته دیگر منتظر رونمایی از این خودرو در نیویورک باشید.

آکورا RDX 2019