دوپینگ ب ام و M۳ در باشگاه جی پاور

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
دوپینگ ب‌ام‌و M3 در باشگاه جی‌پاور
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

یازده سال پیش و زمانی که اولین دستگاه از ب ام و M۳ E۹۲ خط تولید را با پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری تنفس طبیعی که قدرت ۴۲۰ اسب بخاری و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متری داشت ترک نمود توجه همگان به این خودروی گیرا جلب شد.

البته این روزها چنین قدرت پیشرانه ای را در هاچبک های داغی می بینیم که طرفداران زیادی را نیز برای خود دست و پا کرده اند؛ بنابراین اگرچه مالک یک M۳ با پیشرانه ۸ سیلندر بودن احساس بسیار هیجان انگیزی دارد اما قطعاً نخواهید توانست با خودروهای اسپورت جدید کل کل کنید.

به همین دلیل است که جی پاور تصمیم گرفته قدرت پیشرانه ب ام و M۳ E۹X را با استفاده از یک سوپرشارژر به ۵۰۱ اسب بخار برساند. این ارتقای قابل توجه که بخشی از سری های گرامیداشت ۳۵ سالگی است باعث بهبود پاسخ پیشرانه شده و البته خیلی هم گران قیمت نیست زیرا ۲۹۹۹ یورو قیمت دارد.

دوپینگ ب ام و M3 در باشگاه جی پاور

این اولین تلاش جی پاور برای تیونینگ خانواده M۳ E۹۰/E۹۲/E۹۳ سدان، کوپه و کانورتیبل نیست زیرا قبلاً نیز پیشرانه ۸ سیلندر این خودرو را به صورت دیوانه واری تیون کرده بودند. بزرگ ترین تغییر صورت گرفته باعث شده جی پاور قدرت ۷۲۰ اسب بخاری را از دل پیشرانه یاد شده بیرون بکشد اما هزینه اصلاحات انجام شده تقریباً با قیمت یک BMW سری ۴ کوپه در آلمان (۳۹۹۵۰ یورو) برابری می کند.

دوپینگ ب ام و M3 در باشگاه جی پاور

دوپینگ ب ام و M3 در باشگاه جی پاور

جی پاور با هزینه معقول تر ۸۹۹۹ یورویی باعث می شود ب ام و M۳ شما قدرت ۶۳۰ اسبی و گشتاور ۵۹۰ نیوتون متری داشته باشد؛ و با پرداخت پول زیادتر می توانید یک سری ۲ کوپه جدید بخرید که قیمت آن در آلمان حدود ۳۰۳۰۰ یورو است.

دوپینگ ب ام و M3 در باشگاه جی پاور