پرتیراژترین محصول تولیدی فولکس واگن چیست؟!

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
پرتیراژترین محصول تولیدی فولکس‌واگن چیست؟!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

فولکس واگن با رشدی بسیار سریع در سالیان گذشته به یکی از بزرگ ترین خودروسازان جهانی تبدیل شده است اما خودروها و کامیون ها عنوان پرتیراژترین محصولات این کمپانی را به خود اختصاص نمی دهند بلکه پرتعدادترین محصول این شرکت “سوسیس” است! بله درست خواندید: سوسیس!

البته اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم باید آن ها را Currywurst بنامیم که محبوب ترین نوع سوسیس در آلمان هستند؛ و فولکس واگن در هر روز چند هزار تن از این نوع سوسیس ها را تولید می کند.

سال پیش این خودروساز تولید ۶.۸ میلیون تنی از سوسیس های Currywurst که بیش از فروش کل خودروهای برند فولکس واگن در سال بیش می باشد. البته این میزان تولید در مقایسه با تولید ۷.۲ میلیون تنی چند سال پیش افت را نشان می دهد.

پرتیراژترین محصول تولیدی فولکس واگن چیست؟!

فولکس واگن از سال ۱۹۷۳ تاکنون سوسیس تولید می کند. آن ها در ابتدا تنها برای کارمندان خود سوسیس تولید می کردند اما ۴۵ سال بعدتر این کمپانی اقدام به فروش سوسیس های تولیدی در سراسر آلمان می کند. نمایندگی های محلی این خودروساز نیز در بسته های جداگانه اقدام به اهدای سوسیس ها به خریداران خودروها می کنند. این سوسیس ها حتی دارای شماره سریال خاص و کاتالوگ ویژه خود هستند.

سوسیس های تولیدی فولکس واگن اکثراً از گوشت خوک تولید می شوند. یکی از مدیران ارشد کارخانه سوسیس سازی فولکس می گوید: “سوسیس ما تنها ۲۰ درصد چربی دارد. میزان چربی سوسیس ها معمولاً ۳۵ درصد می باشد.” البته فولکس واگن هم اکنون سوسیس های گیاهی را نیز تولید می کند.

پرتیراژترین محصول تولیدی فولکس واگن چیست؟!

البته این سوسیس ها در آمریکا عرضه نمی شوند. فولکس واگن چند بار خواسته آن ها در آمریکا سرو کند که این کار نیازمند قصابان ماهر برای تهیه گوشت در این کشور بوده است.

پرتیراژترین محصول تولیدی فولکس واگن چیست؟!