نقش حشرات در شکل گیری زبان طراحی هیوندای!

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
نقش حشرات در شکل‌گیری زبان طراحی هیوندای!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هیوندای معتقد است صنعت خودرو می تواند درس های زیادی از حشرات مخصوصاً در زمینه طراحی خودروها بگیرد.

معاون ارشد هیوندای آقای چانگ ای سان در خلال مصاحبه ای که با بلومبرگ داشته گفته این خودروساز اهل کره جنوبی در حال مطالعه طبیعت و چگونه الهام گرفتن از آن ها در طراحی خودروها به ویژه محصولات خودران است.

او گفته است:

نقش حشرات در شکل گیری زبان طراحی هیوندای!

ما در حال همکاری با مرکز طراحی خود برای مطالعه حشرات و ویژگی های آن ها همچون آئرودینامیک بال های فوق العاده و ساختار این موجودات هستیم. پوست، شاخک و مفصل های حشرات از جمله موضوعات موردمطالعه ما برای تکنولوژی حمل ونقل آینده هستند. برای مثال عنکبوت ها دارای ۸ چشم هستند درحالی که خودروهای خودران به بیش از ۱۰ حسگر دید همچون لیدارها و رادارها مجهز می شوند. درس های بی شماری را می توان از حشرات آموخت.

طراحی خودرو تنها زمینه ای نیست که هیوندای در حال بررسی آن به منظور اطمینان از پیشرو بودن در این صنعت بسیار رقابتی می باشد.

برای مثال هیوندای در حال توسعه خودروهای الکتریکی و سلول سوختی به ویژه در بازار چین است، جایی که آینده ای روشن برای هر دو نوع خودروهای یاد شده متصور می باشد.

Hyundai HND-9 concept

این خودروساز کره ای همچنین به دنبال سلطه به بازار خودرو از نظر تکنولوژی هولوگرام است. ای سان دراین باره گفته است:

Hyundai HND-9 concept

ما می خواهیم در بحث تکنولوژی هولوگرام جلوتر از همه حرکت کنیم. ما در حال کار روی هولوگرام هایی هستیم که می توانند داخل خودرو و روی داشبورد و حتی صندلی سرنشین به نمایش درآیند. این هولوگرام ها می توانند با سیستم صوتی کنترل شوند. درحالی که شما رانندگی می کنید، منشی یا همسرتان می توانند به عنوان یک هولوگرام کنار شما حضور داشته باشند.