نسخه سفارشی آئودی R۸ V۱۰ به دنبال ۴۴ مالک خوش شانس!

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
نسخه سفارشی آئودی R8 V10 به دنبال 44 مالک خوش‌شانس!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

طرفداران آئودی R۸ در بریتانیا هم اکنون می توانند یک نسخه بسیار ویژه از این خودرو را بخرند. گفته شده این خودرو به لطف بازنگری های موتور اسپورت صورت گرفته تواناترین مدل R۸ می باشد.

آئودی اسپورت تنها ۴۴ دستگاه از این خودرو را به صورت جهانی عرضه خواهد کرد و ۵ دستگاه از آن وارد بازار بریتانیا خواهد شد. بهای این خودرو برابر با ۱۷۶۵۶۰ پوند (۲۳۴۳۷۱ دلار) بوده و به لطف آئرودینامیک بهتر داون فورس زیادتری تولید می کند.

کیت آئرودینامیک این R۸ سفارشی در تونل باد توسعه یافته و منحصراً از CFRP ساخته شده است. این سوپرکار با استفاده از بال عقب تثبیت شده و دیفیوزر بزرگ ظاهر گیراتری پیدا کرده است. از دیگر ویژگی های آن می توان به رکاب های جانبی با برند آئودی اسپورت، ورودی های هوای بزرگ تر، عناصر جریان هوای اضافی، رینگ های ۲۰ اینچی چند پره، دیسک های ترمز سرامیکی، اسپلیتر بزرگ تر و… اشاره کرد.

نسخه سفارشی آئودی R8 V10 به دنبال 44 مالک خوش شانس!

تمامی تغییرات صورت گرفته در آئرودینامیک خودرو باعث افزایش قابل توجه داون فورس شده اند. آئودی ادعا می کند این R۸ در سرعت ۳۳۰ کیلومتر در ساعت ۲۵۰ کیلوگرم داون فورس تولید می کند که بیش از ۱۰۰ کیلوگرم زیادتر از داون تولیدی R۸ V۱۰ استاندارد می باشد. به همین منوال در سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت نیز داون فورس تولیدی با افزایش دو برابری به ۵۲ کیلوگرم می رسد.

نسخه سفارشی آئودی R8 V10 به دنبال 44 مالک خوش شانس!

اما کابین نیز دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است. غربیلک فرمان پوشیده از آلکانترا، دوربین دید عقب، اینترفیس گوشی هوشمند آئودی، صندلی های سطلی با چرم ناپای مرغوب، ناوبری MMI، سرویس های آنلاین آئودی و کاکپیت مجازی دیجیتال آئودی از جمله شاخصه های این بخش هستند.

نسخه سفارشی آئودی R8 V10 به دنبال 44 مالک خوش شانس!