کارت هدیه ۵۰۰ دلاری عجیب هولدن!

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
کارت هدیه 500 دلاری عجیب هولدن!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پس از ۶۹ سال فعالیت در عرصه خودروسازی و تولید بیش از ۷.۶ میلیون دستگاه خودرو، هولدن اکتبر سال گذشته ساخت خودرو در استرالیا را به پایان رساند؛ گرچه این به معنی عدم فروش خودرو توسط هولدن در استرالیا نبوده ولی ترکیبی از محصولات قدیمی و عرضه تنها ۳ شاسی بلند در سبد محصولات باعث شده هولدن کاملاً قافیه را به رقبای اصلی همچون تویوتا، مزدا، هیوندای و فورد ببازد.

هولدن در ماه می سال ۲۰۱۸ تنها ۵۱۲۹ دستگاه خودرو فروخته درحالی که فروش تویوتا برابر با ۱۹۵۷۱ دستگاه بوده است.

بنابراین واضح است که این وضعیت باید تغییر یابد و بخش بازاریابی هولدن تصمیم عجیبی گرفته و آن اینکه اگر مشتریان اقدام به تست درایو محصولات هولدن کرده اما از برندهای رقیب خریداری کنند به آن ها کارت هدیه ۵۰۰ دلاری اهدا می کند! برنامه چالش تست درایو هولدن که عجیب به نظر می رسد مشتریان را تشویق می کند پیش از خرید خودرویی جدید اقدام به تست محصولات این برند بکنند.

کارت هدیه 500 دلاری عجیب هولدن!

مدیر بازاریابی هولدن می گوید:

کارت هدیه 500 دلاری عجیب هولدن!

این یک حرکت برجسته بوده و ما با اعتمادبه نفس بالا آن را انجام می دهیم. می دانیم که بهترین محصولات را از نظر ایمنی، تکنولوژی، خدمات پس از فروش، ارزش و روح سواری مشهور هولدن عرضه کرده و غیرقابل شکست هستیم.

تا ۳۱ آگوست اگر خریداری اقدام به تست پیکاپ جدید هولدن کلرادو کرده اما یک دستگاه فورد رنجر یا تویوتا هایلوکس را بخرد این شرکت به خریدار کارت هدیه ۵۰۰ دلاری خواهد داد. برای دست یابی به این کارت هدیه شما باید خودرویی در همان کلاس خودروی تست شده در نمایندگی هولدن را خریداری کنید.

کارت هدیه 500 دلاری عجیب هولدن!

مدیر هولدن اضافه می کند:

کارت هدیه 500 دلاری عجیب هولدن!

بی شک هولدن در حال تکامل است. محصولات جدید ما خیال انگیز بوده و ما از خریداران می خواهیم تا محصولات ما را تست کنند. ما به حدی به خودروهای خود اطمینان داریم که در صورت خرید خودروی دیگر کارت هدیه ۵۰۰ دلاری به آن ها اهدا می کنیم.

کارت هدیه 500 دلاری عجیب هولدن!

کارت هدیه 500 دلاری عجیب هولدن!