آپولو: راندن هایپرکارهای دیگر خیلی آسان است!

  1. ۸ ماه،۱ هفته قبل
آپولو: راندن هایپرکارهای دیگر خیلی آسان است!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سازنده آپولو اینتنزا اموزیونه گفته که این خودرو ادای احترام ویژه ای به برخی از خودروهای مسابقه ای فوق العاده GT۱ دهه ۹۰ میلادی می باشد.

راین بریس مدیر ارشد آپولو اتومبیل اندکی پیش از معرفی IE در جشنواره سرعت گوودوود که چند روز دیگر آغاز بکار می کند سخنان جالبی گفته است.او می گوید:

روزهای موردعلاقه ما به دهه ۹۰ میلادی و مسابقات GT۱ بازمی گردد. ما خودروهای کمیابی که راندن آن ها مهارت های ویژه ای طلب می کند را دوست داریم. خودروهای کنونی کاملاً توانا بوده و تجربه رانندگی ویژه ای برای آن ها موردنیاز نیست.

خب این نکته ای جالب است: آیا راندن هایپرکارها خیلی آسان است؟ آپولو IE و دیگر محصولات آینده این خودروساز تولید محدود برای ایجاد تجربه رانندگی برای راننده ساخته خواهند شد و البته باب میل همه افراد نخواهند بود.

آپولو: راندن هایپرکارهای دیگر خیلی آسان است!

بریس ادامه می دهد:

آپولو اینتنزا Emozione

همه افراد اعداد را تعقیب می کنند اما به نقطه ای می رسید که نمی توانید هیچ کاری با خودرو بکنید. مشکلی که امروزه دیده می شود این است که افراد ارتباطی با خودرو برقرار نمی کنند. مثل این است که شما با ۳۰ دقیقه رانندگی به یک حرفه ای تبدیل می شوید.

آپولو می خواهد خودروی IE چیزی باشد که پشت فرمان نشستن آن نیازمند استعداد باشد زیرا این خودرو برای یک رانندگی هیجان انگیز داون فورس زیادی داشته و حتی گیربکس آن نیز در حد نمونه های مسابقه ای است. بریس گفته است:

آپولو اینتنزا Emozione

گیربکس ۶ سرعته سکونشئال خودرو همانی است که در مدل های لمانز دیده می شود. یک کلاچ وجود دارد که ابتدا باید درگیر شود و سپس دنده ها بالا و پایین می شوند. برای استفاده از این گیربکس هنوز هم مهارت هایی لازم است.

آپولو همین هفته پیش اعلام کرد که با کمپانی مرتبط با ای ام جی یعنی HWA برای توسعه نهایی خودروی خود همکاری می کند. HWA تمامی فعالیت های موتور اسپورت مرسدس به جز فرمول ۱ را در ۲۰ سال گذشته انجام داده است.

آپولو: راندن هایپرکارهای دیگر خیلی آسان است!

آپولو از طرفی گفت وگوها درباره قوانین جدید ۲۰۲۰ مسابقات لمانز را دنبال می کند. بریس دراین باره گفته است:

آپولو اینتنزا Emozione

من امیدوارم آن ها در بحث قوانین جدید مسابقات استقامت جهانی شاسی ساده تری را در نظر بگیرند. ما علاقه زیادی به این مسابقات داریم اما نباید امیدهای زیادی داشت.