تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل ۲۰۱۹

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
تغییرات سوبارو لگاسی و اوت‌بک مدل 2019
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سوبارو جزئیات مربوط به قیمت گذاری محصولات لگاسی و اوت بک مدل ۲۰۱۹ را پیش از عرضه در چند هفته آینده اعلام کرد.

قیمت لگاسی از ۲۲۵۴۵ دلار آغاز می شود که افزایش ناچیز ۳۵۰ دلاری نسبت به مدل سال قبل را نشان می دهد. علیرغم این افزایش قیمت، لگاسی ۲۰۱۹ به صورت استاندارد با تجهیزات اضافه ای همچون سیستم کمک راننده Eyesight شامل کروز کنترل تطبیقی، ترمز پیش از برخورد و مدیریت پدال گاز به همراه هشدار خروج خودرو از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط عرضه می شود.

مدل پایه لگاسی جدای از سیستم های کمک راننده دارای سیستم اطلاعات سرگرمی استارلینک جدیدی است که دارای صفحه نمایش ۶.۵ اینچی و CD پلیر می باشد. از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری بوکسوری با قدرت ۱۷۵ اسب بخار و گشتاور ۲۳۵ نیوتون متر اشاره کرد.

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019

مدل فول تر لگاسی ۲.۵i پریمیوم قیمت ۲۴۶۹۵ دلاری داشته و از تجهیزات زیادتری همچون صندلی برقی راننده با تنظیم در ۱۰ جهت، غربیلک فرمان چرمی و سیستم تهویه مطبوع خودکار دو ناحیه ای سود می برد. این مدل همچنین دارای صفحه نمایش ۸ اینچی، صندلی های جلوی گرم شونده و رینگ های ۱۷ اینچی آلیاژی برخوردار است.

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019

یک پله بالاتر لگاسی ۲.۵i اسپورت با قیمت ۲۶۷۹۵ دلاری قرار دارد که از جمله ویژگی های آن می توان به جلوپنجره متفاوت، عناصر همرنگ بدنه زیادتر و رینگ های بزرگ تر ۱۸ اینچی اشاره کرد. این خودرو از مه شکن های LED، تریم فیبر کربنی و صندلی های پارچه ای دو رنگ با دوخت های آبی رنگ متضاد برخوردار می باشد. اگرچه این خودرو اکثراً از همان تجهیزات مدل قبلی برخوردار بوده اما هشدار ترافیک پشتی و تشخیص نقاط کور به همراه دستیار تغییر لاین حرکتی نیز در آن دیده می شوند.

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019

خریدارانی که به دنبال نسخه ای لوکس تر هستند می توانند مدل لیمیتد با قیمت پایه ۲۹۲۴۵ دلار را بخرند که از تجهیزات مناسبی همچون صندلی های چرمی، صندلی سرنشین برقی و صندلی های عقب گرم شونده سود می برد.

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019

نهایتاً به مدل لگاسی ۳.۶R لیمیتد می رسیم که قیمت ۳۱۵۴۵ دلاری داشته و اکثر مشخصات آن با مدل لیمیتد ۲.۵i یکسان است اما از پیشرانه بزرگ تر ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری با قدرت ۱۵۶ اسب بخار و گشتاور ۳۳۴ نیوتون متر استفاده می کند.

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019

دومین مدل اصلاح شده در سال ۲۰۱۹ سوبارو اوت بک است که تریم های مشابهی با لگاسی داشته و قیمت آن از ۲۶۳۴۵ دلار آغاز می شود. البته این خودرو تریم لوکس تر تورینگ را نیز دارد که بر پایه نسخه لیمیتد ساخته شده و از جلوپنجره کرومی تیره، عناصر نقره ای و رینگ های ۱۸ اینچی متفاوت سود می برد. مدل پرچم دار اوت بک همچنین دارای کابین چرمی قهوه ای با تریم چوب و سیستم صوتی هارمن کاردون با ۱۲ بلندگو می باشد.

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019

سوبارو اوت بک

جدای از تغییرات یاد شده، لگاسی و اوت بک ۲۰۱۹ به صورت استاندارد از صفحه نمایش ۵ اینچی بین پشت آمپرها سود می برند. این خودروها همچنین دارای کنسول مرکزی بازنگری شده با پورت های USB می باشند. نسخه های فول تر شامل پریمیوم و لیمیتد همچنین دارای آینه وسط با تیره شوندگی خودکار و ارتباطات هوم لینک هستند.

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت بک مدل 2019