معرفی کانسپت پورشه GT۴ کلاب اسپورت رالی

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
معرفی کانسپت پورشه GT4 کلاب اسپورت رالی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پورشه بی سر و صدا اقدام به رونمایی از کانسپت کیمن GT۴ کلاب اسپورت رالی نموده است.

این خودرو که اواخر ماه جاری در رالی آلمان معرفی خواهد شد بر پایه مدل کیمن GT۴ کلاب اسپورت بنا شده و دارای برخی مشخصات محصولات رالی می باشد. پورشه از اشاره به مشخصات این خودرو خودداری کرده اما در آن شاهد چراغ های افقی و ورودی هوای نصب شده روی سقف هستیم. ما همچنین می توانیم پانل های اضافی زیر بدنه، یک رول کیج و رینگ های سبک وزن با لاستیک های چهارفصل را در این خودرو ببینیم.

همانند مدل استاندارد، این خودروی مفهومی از پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری با قدرت ۳۸۵ اسب بخار استفاده می کند. احتمالاً پیشرانه یاد شده با گیربکس ۶ سرعته PDK همکاری می کند.

معرفی کانسپت پورشه GT4 کلاب اسپورت رالی

پورشه چیز زیادی درباره این خودرو نگفته اما به نظر می رسد شاید وارد مسابقات شود زیرا تأیید کرده این کانسپت توسط رومین دوماس رانده شده است. دوماس به تازگی رکورد جدیدی در مسابقات Pikes Peak بر جای گذاشته و توانسته با خودروی فولکس واگن ID R Pikes Peak رکورد ۷ دقیقه و ۵۷.۱سته با خودروی فولکس واگن سد شاید وارد مسابقات شود زیرا تایید کرده این کانسپت توسط رومین دوماس رانده شده است۴۸ ثانیه را ثبت نماید.

معرفی کانسپت پورشه GT4 کلاب اسپورت رالی

پورشه همچنین تأیید کرده از رالی آلمان به منظور جمع آوری داده هایی درباره کلاب اسپورت رالی استفاده خواهد کرد. در صورت تصمیم نهایی برای تولید محصولی جدید از این داده ها استفاده خواهد شد. این تصمیم اواخر سال جاری گرفته خواهد شد و مدل تولیدی شاید بر پایه ۷۱۸ کیمن GT۴ جدید بنا شود و نسخه کلاب اسپورت نهایی باشد.

معرفی کانسپت پورشه GT4 کلاب اسپورت رالی

از این طرف هم اطلاعات زیادی درباره کیمن GT۴ کلاب اسپورت منتشر نشده اما انتظار می رود این خودرو در سال ۲۰۱۹ معرفی شود. اخبار پیشین نشان می دهند خودروی یاد شده قدرت و داون فورس زیادتری خواهد داشت. همچنین انتظار می رود سواری آن راحت تر باشد.

معرفی کانسپت پورشه GT4 کلاب اسپورت رالی