تیزر کانسپت پرفورمنس الکتریکی شده اینفینیتی

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
تیزر کانسپت پرفورمنس الکتریکی شده اینفینیتی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در رویداد خودرویی پبل بیچ سال ۲۰۱۸ شاهد معرفی کانسپت پرفورمنس الکتریکی شده ی جدیدی از طرف اینفینیتی خواهیم بود. این خودروی مفهومی نشان دهنده ی حرکت ژاپنی ها به سوی آینده ای تمام الکتریکی هستیم.

اگرچه نام این خودرو را نمی دانیم اما می توان گفت این کانسپت اولین پروژه ای است که توسط مدیر طراحی جدید اینفینیتی و مدیر اسبق طراحی ب ام و آقای کریم حبیب هدایت شده است. البته تیم های طراحی اینفینیتی در ژاپن، بریتانیا و آمریکا نیز کمک حال او بوده اند.

بنا به گفته اینفینیتی، این خودرو پنجره ای به سوی آینده و ارائه ی هیجان و پرفورمنس قوای محرکه الکتریکی شده خواهد بود.

حبیب همچنین این کانسپت جدید را به عنوان راهنمای آینده ی اینفینیتی معرفی کرده است؛ بنابراین محصولات آینده این برند لوکس کاملا قدرتمند، کم مصرف و همچنین لذت بخش خواهند بود. همه ی این ها خبری خوب برای طرفدارانی است که هنوز هم درباره عدم جذابیت خودروهای الکتریکی نگران هستند.

کانسپت جدید اینفینیتی قدم های پروتوتایپ ۹ که سال پیش و همین رویداد پبل بیچ معرفی شده بود را دنبال خواهد کرد. همچنین کانسپت Q Inspiration نیز روی این خودرو تأثیر داشته است.

اینفینیتی برنامه هایی برای عرضه اولین خودروی تمام الکتریکی خود در سال ۲۰۲۱ دارد. این خودرو به همراه محصولات هیبریدی متعددی وارد بازار خواهد شد. مدل های هیبریدی اینفینیتی از پیشرانه بنزینی کوچک و باتری کارایی استفاده خواهند کرد. این مدل ها دارای تکنولوژی الکتریکی e-POWER خواهند بود.