معرفی بهترین خودروهای دیفرانسیل عقب حال حاضر بازار

 1. ۴ ماه،۱ هفته قبل
مزدا MX-5 فیس‌لیفت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

خودروهای دیفرانسیل عقب همان حس نابی را ارائه می کنند که طرفداران خودروهای پرفورمنس سال هاست به دنبالش می گردند. اگرچه خودروسازان امروزی بیشتر از همیشه خودروهایی چهار چرخ محرک و دیفرانسیل جلو عرضه می کنند اما هنوز هم محصولات دیفرانسیل عقب زیادی تولید می شوند که مناسب یک رانندگی هیجان انگیز می باشند.

در ادامه شما را با ۱۰ خودروی دیفرانسیل عقب که جزو بهترین های بازار هستند آشنا می کنیم. لیست یاد شده به ترتیب حروف الفبای لاتین مرتب شده است.

 • آلفارومئو جیولیا

جیولیا خودروی فوق العاده عالی ای نیست اما به قدری شخصیت جذاب و سواری هیجان انگیزی دارد که بی بروبرگرد وارد لیست ما می شود. این خودرو دارای برخی فاکتورهایی است که در رقبای آلمانی معمولاً پیدا نمی شود. غرور ذاتی، استایل احساسی و فاکتور جذابیت انکار نشدنی. با یک شاسی بالانس شده، فرمانی پاسخگو و معماری دیفرانسیل عقب جذاب، جیولیا خودرویی سرزنده نشان می دهد. پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی این خودرو قدرت ۲۸۰ اسب بخاری دارد اما مدل دیوانه وار کوادروفولیو از قطعات فیبر کربنی سود برده و پیشرانه ی ۶ سیلندر ۲.۹ لیتری توئین توربوی آن که دست پرورده ی فراری است قدرت ۵۰۵ اسب بخاری را ایجاد می کند.

معرفی بهترین خودروهای دیفرانسیل عقب حال حاضر بازار

 • ب ام و سری ۲

M۲ و M۲۴۰i اعضای درخشان خانواده سری ۲ بوده و هر دو خودرو واقعاً هیجان انگیز هستند. این دو خودرو اساساً یک ب ام و ناب بوده و دینامیک رانندگی و پرفورمنس رانندگی ذاتی محصولات ب ام و را به مالک ارزانی می دارند. M۲ و M۲۴۰i آن حس نابی را دارند که متأسفانه در اکثر محصولات ب ام و مشاهده نمی شود. این خودروها که به پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو و گیربکس های دستی مجهز هستند نیرو را به چرخ های عقب منتقل کرده و لذت فراوانی ایجاد می کنند.

معرفی بهترین خودروهای دیفرانسیل عقب حال حاضر بازار

 • شورولت کامارو

کاماروی جدید که بر پایه ی شاسی بالانس شده و معماری دیفرانسیل عقب فوق العاده ساخته شده از هر جنبه ای احساس برانگیز است. از مدل پایه ی ۴ سیلندر گرفته تا نسخه ی SS و ZL۱، کامارو خودرویی برای راننده است. خودروهای عضلانی برای توده ی مردم ساخته شده اند و کامارو نیز همین سنت را ادامه داده است. شاسی کامارو بسیار درگیر کننده و تواناست.

معرفی بهترین خودروهای دیفرانسیل عقب حال حاضر بازار

 • فورد موستانگ

فورد موستانگ محبوب نیز تاریخچه ی نیم قرنی از پرفورمنس و لذت دارد. این خودرو همواره مورداحترام طرفداران بوده و فروش میلیونی داشته است. بیش از ۱۰ میلیون دستگاه از موستانگ خط تولید را ترک کرده اند. موستانگ همچنین پرفروش ترین خودروی اسپورت سه سال پیش بوده است. رانندگان می توانند نسخه های متعددی از موستانگ را انتخاب کنند که از نمونه ی ۴ سیلندر اکوبوست کوپه و کانورتیبل تا مدل های ۸ سیلندر GT را شامل می شود. همچنین نسخه ی متمرکز روی پیست شلبی GT۳۵۰ هم موجود است که همه طرفدار آن هستند. موستانگ به وضوح رویای آمریکایی ها در دست یابی به خودرویی اسپورت و عضلانی را نشان می دهد.

معرفی بهترین خودروهای دیفرانسیل عقب حال حاضر بازار

 • جنسیس G۷۰

جنسیس بازوی لوکس هیوندای بوده و از زمان تأسیس تاکنون موج عظیمی را به خاطر تولید محصولات دینامیک و لوکس که می توانند با رقبای تثبیت شده ی آلمانی سرشاخ شوند به راه انداخته است. جنسیس G۷۰ خودروی واقعاً احساس برانگیزی بوده و از نظر دینامیک رانندگی و توجه به جزئیات اشرافی در سطح بالایی قرار دارد. این خودرو در عین اینکه مناسب شرایط روزمره است اما در راه های پر پیچ و خم نیز لذت بخش نشان می دهد. G۷۰ خودرویی شیک، خوش قیمت و جوان پسند است. می توانید G۷۰ را با پیشرانه ۲ لیتری توربو یا ۶ سیلندر ۳.۳ لیتری توئین توربو خریداری کنید. این خودرو به صورت استاندارد دیفرانسیل عقب است اما می توان سیستم چهار چرخ محرک را نیز سفارش داد.

معرفی بهترین خودروهای دیفرانسیل عقب حال حاضر بازار

 • جگوار اف تایپ

اف تایپ یکی از زیباترین خودروهای بازار بوده و البته یکی از لذت بخش ترین محصولات دیفرانسیل عقب نیز می باشد. این جگوار از هر زاویه ای زیبا بوده و فکر می کنیم در آینده کاملاً کلاسیک خواهد بود. اگر جایزه ای تحت عنوان بهترین صدای تولیدی پیشرانه وجود داشت اف تایپ در آن نیز می درخشید. اف تایپ به صورت کوپه و کانورتیبل، دستی یا اتوماتیک، دیفرانسیل عقب و چهار چرخ محرک و با پیشرانه های گوناگون در دسترس می باشد.

معرفی بهترین خودروهای دیفرانسیل عقب حال حاضر بازار

 • کیا استینگر

استینگر به اندازه ای نشریات خودرویی را تحت تأثیر قرار داده که عنوان خودروی سال ۲۰۱۸ اتوگاید را به خود اختصاص داده است. پلتفرم استینگر با جنسیس G۷۰ یکی بوده اما خب شاهد بدنه ی اسپورت و شخصیت خاص هستیم. یک خودروی دیفرانسیل عقب کره ای که کاملاً هیجان انگیز بوده دینامیک سواری خوبی هم دارد که آن را مدیون شاسی متوازن، فرمانی پاسخ گو و معماری دیفرانسیل عقب می باشد. استینگر تجربه ای واقعاً متفاوت بوده و از هر جنبه ای راضی کننده می باشد.

کیا استینگر

 • مزدا MX-۵ میاتا

هیچ لیستی از خودروهای اسپورت یا دیفرانسیل عقب بدون حضور میاتا کامل نخواهد بود. این رودستر کوچک و ویژه فرمول مخصوصی برای موفقیت داشته و یکی از ناب ترین و هیجان انگیزترین خودروهای بازار است. میاتای سبک وزن، دیفرانسیل عقب و ارزان شاید خیلی جلب توجه نکند اما زمانی که آن را برانید قطعاً تحت تأثیر احساس آن قرار خواهید گرفت. میاتا با شما ارتباط برقرار می کند و باعث می شود خنده بر لب حس یک ابرقهرمان را داشته باشید.

مزدا MX-5 فیس لیفت

 • پورشه ۷۱۸ کیمن/باکستر

این خودروهای پیشرانه وسط سنگ محک خودروهای اسپورت جدی بوده و به حدی خوب هستند که می توان آن ها را یک ۹۱۱ کوچک دانست. با فرمانی احساسی و هندلینگ جذاب و درگیر کننده و پرستیژی که در کمتر خودرویی یافت می شود، دوقلوهای ۷۱۸ از جمله خودروهای پیشرانه وسط ارزان قیمتی هستند که در بازار حضور دارند. البته فضای بار این خودروها نیز مناسب است. علاوه بر صندوق قابل استفاده، در جلو هم فضایی بزرگ وجود دارد. با یک بار راندن این خودروها فوراً خواهید فهمید که ۷۱۸ ها از خودروهای مسابقه ای گرفته شده اند.

Porsche 718 GTS

 • تویوتا ۸۶ و سوبارو BRZ

این دو خودرو هم از فرمول میاتا استفاده کرده اند و دوقلوهای سبک وزن، چابک، اسپورت و هیجان انگیزی هستند که در بین طرفداران هم محبوبیت زیادی دارند. هر دو خودرو حاصل همکاری تویوتا و سوبارو بوده و قیمت مناسبی هم دارند. با این دو خودرو می توانید شجاعانه وارد پیچ ها شوید و از احتمال برخورد با گاردریل ها ترسی به دل راه ندهید.

معرفی بهترین خودروهای دیفرانسیل عقب حال حاضر بازار

منبع: autoguide