ذوب آهن - استقلال ؛ نبرد شفر و قلعه‌نویی در دربی آسیایی !

آخرین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر یکی از جذاب‌ترین و حساس‌ترین مسابقات نیم فصل دوم است. تقابل امیر قلعه‌نویی با استقلال و هوادارانش به اندازه کافی جذاب خواهد بود.

  1. ۱ سال قبل
خبرگزاری فارس: ذوب آهن - استقلال؛ نبرد شفر و قلعه‌نویی در دربی آسیایی

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ضمن اینکه هر دو تیم در بهترین شرایط آمادگی خود قرار دارند. ذوب آهن در 8 بازی اخیر خود ( با احتساب پلی آف لیگ قهرمانان آسیا) 7 پیروزی داشته است و استقلال هم پیش از این مسابقه با شکست دادن صنعت نفت آبادان به فینال جام حذفی رسیده واکنون حق دارد که  خود را 50 درصد قهرمان این مسابقات بداند.

این مسابقه برای قاره آسیا هم مهم است زیرا هر دو تیم در لیگ قهرمانان حضور دارند و حریفان‌شان قطعا تلاش خواهند کرد که حریفان ایرانی خود را دقیق‌تر آنالیز کنند. بنابراین این مسابقه را می‌توان دربی آسیایی - ایرانی نامید.شفر ثابت کرده که به خوبی حریفانش را آنالیز می‌کند و از نقاط ضعف آنها نهایت بهره را می‌برد و تیم‌های قلعه‌نویی هم معمولا اساس برنامه‌های تهاجمی‌اش بر ارسال از جناحین استوار است.

این مسابقه زیبایی‌های زیادی خواهد داشت ضمن اینکه گفته می‌شود احتمال دارد حسین حسینی دوباره جانشین سیدمهدی رحمتی درون دروازه استقلال شود. یکشنبه 15 بهمن 96 ذوب آهن اصفهان - استقلال تهران - ورزشگاه فولادشهر اصفهان- ساعت 17 حمید حاج ملک – محمدرضا ابوالفضلی – فرهاد مروجی – کمیل غلامی – ناظر: زاهد بحرینی

همرسانی نوشتار: