پیام کیروش به علیپور بازیکن آماده این روزهای پرسپولیس !

این روزها پرسپولیسی‌ها در شوکی بزرگند که چرا بهترین گلزن لیگ را سرمربی تیم ملی نمی بیند؟

  1. پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶ ساعت ۲۳:۵۹ (۲ سال،۳ ماه قبل)
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۶ MB) webm (۱٫۴ MB)

به گزارش سرویس ورزشی نوداد ، حتی اگر علی علی پور بگوید این قدر تلاش می کند تا به تیم ملی دعوت شود، باز هم هواداران پرسپولیس باورشان نمی شود او چطور به تیم ملی دعوت نمی شود. حتی با گلزنی برابر استقلال ! در حالی که کی روش همچنان روی بازی دادن به طارمی به رغم محرومیت حساب باز می کند ، چرا دنبال بهره گرفتن یا حتی تست زدن علی علی پور نیست؟ این پرسش مهمی است. کاوه رضایی هم سال قبل خیلی خوب بازی می کرد. بخصوص در نیمه دوم او یکی از بهترین های لیگ بود اما کی روش حتی دعوتش نکرد.

کاوه اما امسال و با درخشش در لیگ بلژیک دوباره به تیم اصلی برگشته است. این دیگر یک واقعیتی شده که کی روش اصرار دارد بازیکنانی را که از اروپا می آورد هم روحیه حرفه ای بالاتری دارند و هم سطح آمادگی بدنی و ذهنی شان را بالاتر می داند. او حالا در خط حمله تیمش دو گروه کاملا مجزا دارد که انگار افکارش را با آنها بسته است. تیم دو نفره با تجربه تر گوچی ، کریم انصاری فرد و زوج جوان طارمی و آزمون. دو گروهی که هر کدام بازی کنار هم دیگر را بیشتر می پسندند و راحت تر هم هستند. حالا کاوه هم توانسته مکمل این دو گروه باشد و نفر پنجم است. کی روش هم البته نشان داده خیلی به تعداد زیاد عناصر هجومی در جام جهانی فکر نمی کند.

اصلا دوره قبل وقتی روی نام سردار آزمون قلم قرمز کشید و به برزیل نبردش ، خودش اعتراف کرد و گفت بین آل نعمه و آزمون مانده بودم. ترجیح دادم یک عنصر دفاعی بیشتر همراه تیم ملی باشد. با این منطق داشتن 5 فوروارد که انصافا همگی هم خوب بازی می کنند واقعا جای ورود بازیکنی جدید را که تا این سن نه تجربه ملی دارد ، نه بازی بین المللی مهمی را سپری کرده است ، برای کی روش خیلی منطقی به نظر نمی رسد و همچنان دعوت او به تیم ملی را کمی دور از ذهن می کند!