مساوی پرسپولیسی ها در خارج از پرسپولیس !

علی دایی اعتقاد دارد تیم پارس جنوبی قصد داشت جو بازی را بهم بریزد.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
لیگ برتر - جام خلیج فارس - سایپا

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  علی دایی، سرمربی سایپا پس از تساوی تیمش مقابل پارس جنوبی جم در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت که تیم پارس جنوبی سعی بر بهم زدن جو داوری و بازی داشت.

علی دایی پس از تساوی تیمش مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری اظهار داشت:

در نیمه اول پارس جنوبی سعی داشت جو بازی و داوری را به‌هم بریزد. ما نه گیر داده بودیم، نه چیزی. کار خودمان را می‌کردیم.

وی افزود:

ما می‌توانستیم برنده این بازی باشیم و به دنبال مساوی هم نبودیم. در این بازی هم برای پیروزی بازی می‌کردیم و نیروهای تهاجمی‌مان را هم در زمین نگه داشتیم و تا آخر بازی هم برای برد تلاش کردیم، اما موقعیت‌ها را از دست دادیم. تیم پارس جنوبی در این بازی موقعیت خاصی نداشت و به نظرم آنها کار نکردند. با شناختی که از این تیم داشتیم، اصلاً فکر نمی‌کردیم که بازی مساوی شود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه سوت‌های برخی از داوران به سمت برندهای خاص فوتبال زده می‌شود، گفت:

درباره این مسئله نمی‌توانم توضیح دهم، متأسفانه امسال داوری‌ها به ما لطمه زده است. اگر سوت‌ها عادلانه زده می‌شد، الان هشت امتیاز بالاتر از امتیاز فعلی خودمان داشتیم. آرزوی موفقیت می‌کنم برای داور امروز، چون بهترین سوت‌ها را زد.

دایی در خصوص اینکه برخی از تیم‌ها مانند نفت تهران و استقلال خوزستان دچار تزلزل شده‌اند، گفت:

خیلی مسائل در تزلزل آنها تأثیر داشته است. به نظرم یکی از مهم‌ترین عوامل مالی است. نفت تهران باید اوت می‌شد، اما با مالک جدید خودشان را از انتهای جدول جدا کردند. مهم‌ترین عامل در فوتبال ما مدیریت در کنار خرج کردن و عمل کردن به قول‌هاست. نمی‌توانم بازیکنی که چیزی به او نداده‌اند را جریمه کنم. فوتبال ما دچار تزلزل شده و این موضوع به آینده ضربه می‌زند.
همرسانی نوشتار: