من سرباز پرسپولیس و تیم ملی هستم !

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: همیشه بازی پرسپولیس و سپاهان حساسیت‌های خاص خودش را دارد و به نظر می‌توان این دیدار را یکی از دربی‌های ایران لقب داد.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
لیگ برتر-پرسپولیس-بازیکن پرسپولیس

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) وحید امیری، بازیکن پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ خلیج فارس در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

خدا را شکر بازی خوبی بود همیشه بازی سپاهان و پرسپولیس خاص است. همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد. به نظرم می‌توان این دیدار را یکی از دربی‌های ایران لقب داد

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت:

بازی سختی بود خدا را شکر توانستیم بازی را برنده شویم و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شویم.

امیری در واکنش به این سؤال که هشت بازی تا پایان فصل باقی مانده است و ممکن است پرسپولیس زودتر از پایان فصل قهرمان شوید، نظر شما در این مورد چیست، گفت:

بالاخره ما پرسپولیس هستیم و پرسپولیس محکوم به برد است هر بازی می‌رویم تا برنده شویم این هواداران انتظار دارند بازی را ببریم مطمئن باشید هیچ بازی را دست‌کم نمی‌گیریم و همیشه می‌روم تا هواداران را شاد کنیم.

وی در واکنش به این سؤال که فصل بعد با پرسپولیس تمرین می‌کنی یا خیر، گفت:

قطعاً من سرباز پرسپولیس و تیم ملی هستم فعلاً‌ تمرکزم را گذاشته‌ام تا بازی‌های خوبی را برای تیم پرسپولیس به نمایش بگذارم. چون هواداران اول به دنبال دیدن بازی خوب و تماشاگرپسند هستند.