با شروع بازی های آسیایی، کار پرسپولیس سخت تر می شود

کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد نباید هواداران این تیم از الان خود را قهرمان لیگ بدانند.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
لیگ برتر-پرسپولیس-بازیکن پرسپولیس

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  سیدجلال حسینی، بازیکن پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ خلیج فارس گفت:

مقابل تیمی بازی کردیم که همیشه شخصیت قهرمانی داشته و از تیم های خوب ایران بوده است. سپاهان همیشه سپاهان است و بازیکنان خوبی دارد. آقای ابراهیم زاده سرمربی این تیم شده است و کار سختی مقابل آن ها داشتیم. همه دیدند که دو تیم بازی جذابی را انجام دادند، خوشحالم 3 امتیاز را گرفتیم و شرمنده هواداران مان نشدیم. هواداران سنگ تمام گذاشتند و از آن ها تشکر می کنم.

وی در خصوص قهرمانی زودهنگام پرسپولیس گفت:

متاسفانه این حرف ها ما را فریب می دهد. خوشبختانه هواداران مان فریب نخوردند و به ورزشگاه آمدند. من این حرف ها را قبول ندارم، از هفته بعد بازی های آسیایی مان شروع می شود و کارمان سخت تر خواهد شد. با تیم های خوبی بازی داریم و کارمان سخت است. تیم های فولاد، استقلال و ذوب آهن به ما نزدیک هستند.

حسینی در خصوص اینکه برخی به دنبال این هستند تا بازیکنان پرسپولیس قراردادشان را تمدید نکنند گفت:

بازیکنان پیشنهاد دارند و خیلی از آن ها آزاد هستند، امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که بازیکنان قراردادشان را تمدید کنند. بازیکنان خواسته هایی دارند که امیدوارم برآورده شود. داشتن پیشنهاد در فوتبال عادی است.