خوشحالیم یک برد دیگر به بردهای پرسپولیس اضافه شد !

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحالیم یک برد دیگر به بردهای پرسپولیس اضافه شد.

  1. ۱ سال قبل
کنفرانس خبری گرشاسبی به زمان دیگری موکول شد

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  ، حمیدرضا گرشاسبی درباره پیروزی مقابل سپاهان گفت: خوشحالیم یک برد دیگر به بردهای پرسپولیس اضافه شد.ان‌شائالله همین روند ادامه یابد تا با روحیه بهتری در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم.

وی افزود: به کادر فنی و بازیکنان خسته‌نباشید می‌گویم به خصوص به هوادارانی که در این روز سرد و صندلی‌های یخ‌زده به ورزشگاه آمدند. صاحب اصلی پرسپولیس آنها هستند. از مسئولان ورزشگاه هم تشکر می‌کنم که با تلاش‌هایشان این بازی امروز برگزار شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره حضور نماینده تیم فوتبال دیناموزاگرب به کرواسی برای زیر نظر گرفتن صادق محرمی و محمد انصاری در ورزشگاه آزادی و موضع باشگاه گفت: فعلاً که هیچ خبری نیست. بچه‌ها هم می‌خواهند با پرسپولیس ادامه دهند. برخی‌ها غیرحرفه‌ای عمل می‌کنند که اگر به کارشان ادامه دهند آنها را معرفی خواهیم کرد تا تیم را از هم گسیخته نکنند. البته بازیکنان ما تحریک نمی‌شوند اما ممکن است از لحاظ روحی و روانی این شیطنت‌ها تأثیرگذار باشد. پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است و می‌دانند که نمی‌توانیم بازیکن بگیریم.

گرشاسبی درباره اعلام مسقط به عنوان میزبان بازی تیم‌های ایرانی مقابل نمایندگان عربستان گفت: هنوز این موضوع را ندیده‌ام و اجازه بدهید بعد از اعلام فدراسیون اظهارنظر کنیم.

همرسانی نوشتار: