شفر با آمدن خود به استقلال نظم داد !

برهانی گفت: شفر با آمدن خود به استقلال نظم داد البته کادر فنی قبلی هم زحمات خود را برای تیم کشیدند و نباید آن را نادیده گرفت اما مهم تصمیم شفر است.

  1. ۱ سال قبل
شفر با آمدن خود به استقلال نظم داد

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) 

به گزارش خبر فوری به نقل از میزان، آرش برهانی، درباره درباره صعود شاگردان شفر به فینال جام حذفی و برتری این تیم مقابل صنعت نفت در آبادان در نیمه نهایی این رقابت‌ها گفت: تیم استقلال بازی خوب و حساب شده‌ای با صنعت نفت آبادان انجام داد و بازیکنان در این دیدار از کیفیت بالایی برخوردار بودند ضمن اینکه با بازگشت مصدومان استقلال شکل تازه‌ای گرفته و به نظرم منتظری بهترین بازیکن زمین بود.

مهاجم پیشین استقلال خاطرنشان کرد: شفر با آمدن خود به استقلال نظمی داد که در اول فصل این نظم وجود نداشت البته کادر فنی قبلی هم زحمات خود را برای تیم کشیدند و نباید آن را نادیده گرفت اما مهم تصمیم شفر است که به بازیکنان در زمین وظیفه داده است.

برهانی اظهار داشت: استقلال نباید فقط به فکر پرسپولیس و رسیدن به صدر باشد شاگردان شفر باید به دنبال این باشند تا در هربازی سه امتیاز را بگیزند و آرام آرام به فکر بالای جدول باشند. در فوتبال هراتفاقی ممکن است رخ دهد و بعید نیست آنها به قهرمانی برسند.

مهاجم سابق استقلال درباره حادثه اخیری که برای قائدی اتفاق افتاد هم گفت: از اتفاقی که برای قائدی رخ داد خیلی ناراحت شدم و امیدوارم او به فوتبال بازگردد. به نظرم بازیکنی که حرفه‌ای است باید تمام جوانب را درنظر بگیرد تا دچار چنین اتفاق‌هایی نشود. اما حالا که این اتفاق افتاده نباید قائدی را مقصر دانست و برای این بازیکن شایعه درست کرد.

همرسانی نوشتار: