سلام پرسپولیس ؛ سلام جام ایران ؛ سلام قهرمان !

پرسپولیس با شکست سپاهان قدمی دیگر به قهرمانی لیگ برتر نزدیک شد.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
سلام پرسپولیس به جام

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  در ادامه هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم های پرسپولیس و سپاهان یکی از حساس ترین بازی های این هفته را در استادیوم آزادی برگزار کردند که این دیدار در نهایت با برتری 2-0 سرخ پوشان به پایان رسید.

این دیدار که با حضور پر تعداد هواداران پرسپولیس برگزار می شد، با شروع توفانی قرمزها آغاز شد و شاگردان برانکو موفق شدند در دقیقه 10 توسط علی علیپور به گل اول برسند.

برتری پرسپولیس در نیمه اول بعد از گل هم ادامه داشت به گونه ای که منشا چند دقیقه بعد از گل اول می توانست اختلاف را به دو برساند اما با کم دقتی فرصت تک به تک را از دست داد.

در اواخر نیمه اول این سپاهان بود که توانست کمی خطرناک ظاهر شود و حتی ساسان انصاری تیر دروازه بیرانوند را هم به لرزه درآورد.

در نیمه دوم با ورود بشار رسن و احمد نوراللهی به ترکیب پرسپولیس، سرخ پوشان در پی حفظ برتری یک گله خود بودند و توانستند با تقویت خط هافبک خود، نبض بازی را در اختیار داشته باشند و به سپاهانی ها اجازه کار خاصی ندهند.

بازی خوب پرسپولیس در دقیقه 68 با سانتر زیبای فرشاد احمدزاده و ضربه سر محکم شجاع خلیل زاده تکمیل شد تا اختلاف در این لحظه به عدد 2 برسد و خیال پرسپولیسی ها خیلی زودتر از سوت پایان داور از بابت سه امتیاز این بازی حساس راحت شود.

با این برد شاگردان برانکو با 51 امتیاز مقتدرانه تر از همیشه به صدر جدول لیگ تکیه زدند و شاگردان منصور ابراهیم زاده هم با این باخت 20 امتیازی ماندند و نتوانستند از رتبه سیزدهم تکان بخورند تا دیگر الان حتی با خطر سقوط به دسته پایین تر هم مواجه باشند!