رحمانی: می‌رویم که استقلال را ببریم

هافبک - مهاجم تیم ذوب‌آهن از انگیزه‌های خود برای دیدار مقابل استقلال و لحظه‌شماری‌اش برای کار کردن دوباره زیر نظر امیر قلعه‌نویی گفت.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
بختیار رحمانی

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) 

خبرگزاری تسنیم: بختیار رحمانی، هافبک ذوب آهن درباره وضعیت تیم ذوب‌آهن پس از پیروزی مقابل نماینده هند، حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، دیدار روز یکشنبه تیمش مقابل استقلال و ... صحبت‌هایی را انجام داد که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

از پیروز سه‌شنبه شب ذوب‌آهن مقابل آیزاول هند شروع کنیم.

بازی برای ما سخت شد. الان کلِ دنیا این‌طور شده که تیم‌های این مدلی می‌آیند و مقابل تیم‌های بزرگ دفاع می‌کنند؛ حتی پیش می‌آید که این تیم‌های بزرگ بازی را واگذار می‌کنند. به‌هرحال این هم اتفاقات بدی است که در فوتبال می‌افتد. بازی ذوب‌آهن - آیزاول هم همین‌طور شد و بازی «گره» خورد. هر چند موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم، اما در دقایق آخر توانستیم کار را تمام کنیم. ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به آنها بزنیم.

ذوب‌آهن با تغییراتی که داشت خیلی نتایج خوبی می‌گیرد..

خدا را شکر می‌کنم که صعود کردیم. الان خیال‌مان راحت‌تر است و تمرکز بیشتری روی بازی‌ها داریم. بقیه بازی‌های در لیگ قهرمانان از این به بعد دیگر رفت و برگشت است. مطمئن باشید که ما حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

درباره وضعیت خودت صحبت کن. از عملکردت در ذوب‌آهن راضی هستی؟

مقابل آیزاول عملکردم خوب بود. یک مصدومیتی هم داشتم که بعد از دو سه هفته دوری به میادین برگشتم. از لحاظ بدنی‌ هم خدا را شکر خوب بودم. این چند روز را هم وقت داشتم و خوب تمرین کردیم که آماده بازی مقابل استقلال شوم. در دیدار مقابل آیزاول هند هم دو سه روز قبل از بازی فقط تمرین کرده بودم. خدا را شکر الان هم اوضاع من و هم اوضاع ذوب‌آهن خوب است. به همه اصفهانی‌ها تبریک می‌گویم و امیدوارم هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا از تیم‌شان حمایت کنند.

بعد از اینکه از استقلال جدا شدی، به فولاد و بعد هم پیکان رفتی. چه شد که الان سر از ذوب‌آهن در آوردی؟

وقتی پیشنهاد ذوب‌آهن و «امیرخان» رسید، از آن استقبال کردم و خودم شخصاً از باشگاه پیکان رضایت‌نامه‌ام را گرفتم. الان اوضاع خوب است، ان‌شاءالله که از این به بعد بهتر هم می‌شود. این هم نیاز به تلاش و همدلی بیشتر دارد که ان‌شاءالله همین‌طور می‌شود.

قلعه‌نویی به نوع بازی تو خیلی علاقه دارد. یک نیم‌فصل در تراکتورسازی شاگرد او بودی، حتی در ابتدای فصل هم می‌خواست تو را به ذوب‌آهن ببرد، اما نشد و حالا بعد از یک نیم‌فصل این اتفاق افتاد.

خدا را شکر می‌کنم که بعد از تراکتورسازی دوباره بازهم شاگرد آقای قلعه‌نویی شدم. با تمام وجودم از پیشنهاد ذوب‌آهن و «امیر خان» استقبال کردم. خیلی دوست داشتم، یعنی لحظه‌شماری می‌کردم که دوباره با قلعه‌نویی کار کنم، چون می‌دانستم باز هم می‌توانیم به هم کمک کنیم. با تمام وجودم واقعاً احساس خوشحالی می‌کنم که در ذوب‌آهن و پیش امیرخان و آقای آذری هستم. ان‌شاءالله که بتوانیم اتفاقات خیلی خوبی در فوتبال رقم بزنیم. باز هم می‌گویم که از این اتفاق خیلی خوشحالم.

برسیم به بحث دیدار یکشنبه مقابل استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر؛ نظرت را در مورد بازی می‌گویی؟

استقلال این هفته‌ها خیلی خوب بازی می‌کند. مطمئناً بازی خیلی سختی داریم، ولی خدا را شکر ما هم تیم‌مان خیلی خوب است و روند خیلی خوبی داریم. باید بتوانیم از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم و هرطور شده سه امتیاز بازی مقابل استقلال را به امید خدا بگیریم.

یک نیم‌فصل ناموفق را در استقلالِ منصوریان سپری کرده بودی، به‌نظر می‌رسد حالا برای این بازی حسابی انگیزه داشته باشی.

بله، بله، بدون شک؛ من هم مثل تمام بچه‌ها انگیزه دارم و تمام تلاشم را می‌کنم که ذوب‌آهن برنده این بازی باشد. شک نکنید با همه وجودمان می‌رویم که ان‌شاءالله بازی را ببریم.

به‌عنوان سوال آخر؛ در لیگ قهرمانان آسیا با  الدحیل قطر، الوحده امارات و لوکوموتیو تاشکند همگروه شدید. شاید به‌نوعی حالا آسان‌ترین قرعه در بین تیم‌های ایرانی متعلق به ذوب‌آهن است.

فکر می‌کنم این گروه هم نسبتاً سخت است. باید تمام تلاش‌مان را بکنیم که در زمین حریف بهترین نتیجه را بگیریم و در زمین خودمان هم سه امتیاز بازی‌ها را به دست بیاوریم. احساس می‌کنم که می‌توانیم در لیگ قهرمانان آسیا روزهای خیلی خوبی داشته باشیم. باز هم می‌گویم که گروه سختی است، اما همه با هم همدل و به دنبال چیزهای خیلی بزرگ هستیم. ان‌شاءالله بتوانیم بهترین نتایج را برای ذوب‌آهن رقم بزنیم.

... و صحبت پایانی؟

یک تشکر ویژه از آقایان دکتر شریفیان و مرادی عزیز دارم که در این مدت خیلی زحمت کشیدند و شبانه‌روز کمک کردند که سریع‌تر برسم. ان‌شاءالله که بتوانم با عملکردم جوا‌ب‌شان را بدهم.

همرسانی نوشتار: