بی انصافی است اگر بخواهیم باشوی استقلال را با اتفاقی که برایش رخ داده قضاوت کنیم

هاشمی نسب مدیران فوتبال را عامل اصلی مشکلات می داند.

  1. ۱ سال قبل
لیگ برتر فوتبال - استقلال

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  مهدی هاشمی نسب، مدافع اسبق سرخابی‌ها می گوید امثال قائدی و حتی خود من می‌توانستیم در این فوتبال خیلی بیشتر از آن چیز که هستیم پیشرفت کنیم اما راه را اشتباه رفتیم.

مهدی هاشمی‌نسب در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در خصوص حادثه پیش آمده برای مهدی قائدی اظهار داشت:

خیلی بی انصافی است اگر بخواهیم مهدی قائدی را با این اتفاقی که برایش رخ داده قضاوت کنیم. هیچکدام ما نمی‌دانیم که موضوع از چه قرار بوده و انسانیت برای تمام ما حکم می‌کند که بگوییم اتفاقی بوده است و به حریم خصوصی افراد وارد نشویم.

وی ادامه داد:

متاسفانه در فضای مجازی افراد خیلی ساده به یکدیگر تهمت می‌زنند و به راحتی به زندگی سلبریتی‌ها سرک می‌کشند و به راحتی با آبروی افراد بازی می‌کنند. اینکه همه ما در زندگی‌مان اشتباهاتی داشته‌ایم که اگر به قبل برگردیم آنها را تکرار نخواهیم کرد، موضوعی غیر قابل کتمان است و مطمئنا قائدی هم از این قاعده مستثنی نیست. در این شرایط بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که باور کنیم اتفاق ناگواری رخ داده و برای بازگشت این بازیکن جوان به میادین فوتبال دعا کنیم.

مدافع پیشین پرسپولیس و استقلال در خصوص شایعاتی که پیرامون این حادثه مطرح شده است، افزود:

آدم‌های امروز را خیلی خوب می‌شناسم. اگر بخواهم در خصوص این شایعه سازان تفسیر درستی داشته باشم باید بگویم که یک عده افراد علاف هستند که نه کاری دارند و نه آینده‌ای! همه زندگی شان موبایلی است که در دست دارند و باور کنید حتی لَنگ شارژ ۲۰ هزار تومانی اینترنت خود هستند.

هاشمی نسب خاطرنشان کرد:

اگر اینها وجود دارند از برخی مدیران ناکاربلد ورزش انتقاد کنند که خیلی از کاستی‌های ورزش بر گردن آنها است، نه اینکه زورشان به قائدی‌ها، طارمی‌ها، بازیگران، کشتی‌گیران، والیبالیست‌ها و ... برسد.

وی در خصوص مقصران اصلی حادثه‌ای که برای قائدی پیش آمد خاطرنشان کرد:

باور کنید کمترین نقش را در این مدل اتفاقات، امثال قائدی بازی می‌کنند. امثال قائدی و حتی خود من می‌توانستیم در این فوتبال خیلی بیشتر از آن چیز که هستیم پیشرفت کنیم و به جاهای بالاتری برسیم، اما خب زمانی که باید تصمیم درست می‌گرفتیم، راه را اشتباه رفتیم و اینجا نقش مدیر برجسته می‌شود. این مدل بازیکنانی که استعداد دارند اما به خاطر شرایط سنی و یا هر موضوع دیگری نتوانسته‌اند تصمیمات درستی اتخاذ کنند باید توسط یک مدیریت درست و حسابی به راه راست هدایت می‌شدند اما واقعا فکر می‌کنید طارمی‌ها و قائدی‌ها برای مدیران ما مهم هستند؟! باور کنید هزار تای این جوانان هم برای مدیران ما اهمیتی ندارند.

کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص اظهارات حسن روشن در خصوص قائدی که معتقد بود او توانایی بازگشت به میادین را نخواهد داشت، گفت:

همه افراد مثل هم فکر نمی‌کنند. حسن آقا از بزرگان فوتبال ما هستند و در این خصوص نظر شخصی خودشان را گفتند. همه می‌توانند نظر خودشان را بگویند، درست مثل زمانی که طارمی رفت و هرکس برای خودش قضاوتی داشت.

هاشمی‌نسب در پایان گفت:

من فعلا در خانه و در خدمت پدر و مادرم هستم. همه زندگی ما در فوتبال خلاصه نمی‌شود و فوتبال تنها بخشی از زندگی ما محسوب می‌شود. هرچند که فوتبال لطفش را به ما کرد و من به نوبه خودم ممنونش هستم.