حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان از استقلال طلب دارم !

مدافع تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت:حدود ۹ ماه است حسابم مسدود شده است و از کشور ممنوع‌الخروج هستم فقط به خاطر اینکه 4سال است مالیات من پرداخت نشده است.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
لیگ برتر-مشکی پوشان-بازیکن مشکی پوشان

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  حنیف عمران‌زاده، بازیکن مشکی پوشان در خصوص دیدار مشکی‌پوشان مقابل گسترش فولاد در هفته بیست و دوم لیگ خلیج فارس اظهارداشت:

ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و همان دقیقه یک تیم ما می‌توانست دروازه حریف را باز کند اما متأسفانه مثل بازی با تراکتورسازی توپ‌هایمان گل نشد و فکر می‌کنم کسب یک امتیاز هم از این مسابقه بد نبود.

وی در خصوص اینکه در صفحات مجازی عکسی از وی روی نیمکت مشکی‌پوشان منتشر شده است که ظاهراً در حالت خواب بوده، گفت:

روز قبل از بازی در تمرین مشغول زدن ضربه به چهارچوب بودیم و احساس کردم که دوقلوی پایم سفت شده است بلافاصله از تمرین بیرون رفتم و دکتر پایم را معاینه کرد و متوجه شدم که با گرفتگی شدید عضلات دوقلو روبرو شدم. روز بازی هم اصلاً قرار نبود در لیست ۱۸ نفره باشم ولی خود آقای عنایتی از من خواست روی نیمکت بنشینم، من هم این کار را انجام دادم. وقتی نیمه اول تمام شد به داخل رختکن رفته و موبایلم را برداشتم و روی نیمکت در حالیکه پتو دورم پیچیده بودم مشغول چک کردن نتایج لیگ برتر بودم. اگر شما به عکس نگاه کنیم ابروی من از تعجب بالا رفته و به دلیل نتایج متعجب شده بودم.

عمران‌زاده در خصوص مطالباتش از باشگاه استقلال گفت:

من حدود ۸۵۰ میلیون و در کل نزدیک به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از استقلال طلبکارم که یک فقره چک ۳۵۰ میلیون تومانی در ریز مطالباتم از استقلال محاسبه نشده است. آن چک در اختیار من است و شاید باور نکنید ولی ۴ سال است مالیات من پرداخت نشده و حدود ۹ ماه است حسابم مسدود شده است. الان هم که با شما صحبت می‌کنم از کشور ممنوع‌الخروج هستم و در این مدت فقط یک بار نزد آقای افتخاری رفتم و گفتم اگر پول آمد طلب من را هم بدهید، فکر می‌کنم تا امروز پولی به باشگاه نیامده که با من تماس نگرفته‌اند.

وی در ادامه تاکید کرد:

از گوشه و کنار می‌شنوم که می‌گویند مطالبات ۸۰ درصد بازیکنان را پرداخت کرده‌اند ولی ظاهراً اولویت با آنهایی است که شکایت می‌کنند، من دوست ندارم از استقلال شکایت کنم و امیدوارم به توافق برسم، از شانس بد من هم زمانی پول به باشگاه آمده که ما از استقلال رفته‌ایم، ۸ سال برای استقلال بازی کردم و نیازی نیست بگویم صورتم به خاطر تیم چقدر زخمی شده است. فقط دوست دارم مطالباتم در صلح و آرامش پرداخت شود. الان هم شنیده‌ام آرش برهانی هر روز به باشگاه می‌رود و می‌آید و وعده می‌گیرد. ابتدا شنیدم او توافق کرده ولی ظاهراً چکی که به او داده‌اند پاس نشده است، بیک‌زاده هم همین شرایط را دارد، چک اول او پاس شده اما بقیه مطالبات وی پرداخت نشده است. امیدوارم این اتفاقات برای من نیفتد و خوب نیست یک نفر از خانواده‌اش شکایت کند. استقلال خانه من است و من هم دوست ندارم از خانواده‌ام شکایت کنم.
همرسانی نوشتار: