رویارویی با استقلال همیشه جذاب است ؛ هدفمان بزرگتر از آسیاست !

بعد از صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حالا باید در آخرین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر جدال حساسی با استقلال داشته باشند.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
 قلعه‌نویی: رویارویی با استقلال همیشه جذاب است

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، ذوب آهن بعد از شکست دادن حریف هندی خود در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا فردا باید در خانه از استقلال در مهم ترین بازی هفته بیست و دوم پذیرایی کند، جدالی که امتیازات آن از اهمیت بالایی در راه رسیدن به سهمیه آسیا در فصل آینده برخوردار است. در آستانه این بازی امیر قلعه نویی مدعی شد از شاگردانش خواسته صعود به آسیا را فراموش و به فکر برتری مقابل استقلال باشند.

به بچه ها گفتم صعود به آسیا را فراموش کنید

بسیار خداوند را شاکریم که روند نتیجه گیری ذوب آهن، ادامه دارد و توانستیم در بازی سخت مقابل آیزاول که در هوای بسیار سرد برگزار شد، جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. با این وجود ما همه نتایج اخیر و صعود به آسیا را فراموش کرده ایم و به بازیکنانم گفته ام تمامی تمرکز خود را صرفاً روی دیدار با استقلال بگذارند.

رویارویی با استقلال همیشه جذاب است

بازی با استقلال یک مصاف بسیار سخت و جذاب است. دو تیم در شرایط خوب خود به مصاف همدیگر می روند و به نظر می رسد امتیازات این بازی نقشی بسیار مهم در معادلات بالای جدول داشته باشد. از همه بازیکنان ذوب آهن خواستم با نهایت تمرکز و تلاش در این مصاف حاضر شوند و بسیار امیدواریم که هر سه امتیاز این بازی در اصفهان بماند.

هنوز تصمیمی برای ایمانی نگرفتم

اکبر ایمانی در تمرینات یکی دو روز اخیر حاضر بوده است که در مورد بازی کردن یا نکردنش متعاقبا تصمیم خواهیم گرفت و مهران درخشان مهر هم به تازگی دویدن دور زمین را آغاز کرده است که به این دیدار نمی رسد.

نمی گذاریم امتیازات بازی استقلال از اصفهان خارج شود

تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم یک بازی خوب را مقابل استقلال تهران به نمایش بگذاریم و از هواداران ذوب آهن و مردم اصفهان هم می خواهیم تیم خودشان را در این بازی تنها نگذارند.

همرسانی نوشتار: