طلسم کاپیتان استقلال برای بازی با ذوب آهن ! + عکس

همچون بازی رفت این بار هم خبری از حضور کاپیتان اول استقلال در ترکیب اصلی برای تقابل با امیر قلعه نویی نیست.

  1. ۱ سال،۳ ماه قبل
 قلعه‌نویی – رحمتی؛ دوئلی در کار نیست

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، بعد از سه هفته حضور در ترکیب اصلی و حراست از دروازه استقلال در لیگ برتر و نیمه نهایی جام حذفی در جدال دشوار با صنعت نفت در آبادان وینفرد شفر رسما اعلام کرد مهدی رحمتی باز نیمکت نشین خواهد شد تا سیدحسین حسینی بار دیگر مرد اول استقلال در لیگ برتر لقب بگیرد.

تصمیمی که پیرمرد آلمانی مدعی شد به صراحت پیرامون آن با دو دروازه بان خود صحبت کرده و آنها را در جریان قرار داده است. اما نیمکت نشینی رحمتی و بازگشت سیدحسین حسینی به ترکیب اصلی آن هم در آستانه جدال با ذوب آهن در هفته بیست و دوم از این حیث می تواند جالب توجه باشد که مانع رویارویی دوباره کاپیتان اول استقلال با امیر قلعه نویی خواهد شد، اتفاقی که در بازی رفت به شکل و شمایل دیگری رقم خورد تا دوئل قلعه نویی – رحمتی رخ ندهد.

 قلعه‌نویی – رحمتی؛ دوئلی در کار نیست

دروازه بان استقلال که در تمام سال های گذشته تقابل های انتقامی و حیثیتی با مربی سابق خود بعد از اتفاقات حاشیه ای داشته است در بازی رفت بنا به تصمیم علیرضا منصوریان سرمربی وقت استقلال از تیم کنار گذاشته شد تا سیدحسین در اولین بازی های فصل مقابل ذوب آهن قلعه نویی قرار بگیرد و حالا با گذشت نیم فصل وینفرد شفر با بازی دادن چرخشی به گلرهای آماده خود مانع رویارویی رحمتی با قلعه نویی آن هم در نصف جهان شد.

از سوی دیگر بازگشت سیدحسین حسینی به ترکیب آن هم بعد از زدن رکورد گل نخوردن در تاریخ فوتبال ایران می تواند بر جذابیت های این مصاف اضافه کند آن هم مقابل کسی که خود زمینه ساز حضور این بازیکن در استقلال شد. امیر قلعه نویی همواره اعتقاد داشت حسینی می تواند یکی از بهترین دروازه بان های ایران باشد و حالا شاگردانش باید در روزی به دنبال شکست دادن استقلال و ادامه روند خوب خود باشند که این دروازه بان آماده را پیش رو می بینند.