آچار فرانسه سازی به سبک برانکو در پرسپولیس ! + عکس ها

کاپیتان دوم پرسپولیس موفقیت باشگاهی را فدای تجربه دومین حضورش در جام جهانی کرده و نکته جالب اینکه از این اتفاق راضی‌ است.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
ماهینی؛ آچار فرانسه سازی به سبک برانکو

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، حسین ماهینی که در جام جهانی برزیل یکی از نفرات حاضر در فهرست کارلوس کی‌روش محسوب می‌شد و توانست در لیست تیم ملی قرار گیرد، در شرایطی که می‌توانست با کمی خوش شانسی دومین جام جهانی پیاپی خود را تجربه کند، این شانس را هر روز کمرنگ‌تر می‌بیند.

ماهینی به عنوان بازیکن مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ طی دو فصل اخیر با تغییرات پیاپی پست مواجه شده تا خلا تیم را برطرف کند و این مساله او را از هدف بزرگش برای اینکه عنوان یکی از مدافعان راست حاضر در جام جهانی را به خود اختصاص دهد دور کرده است.

ماهینی؛ آچار فرانسه سازی به سبک برانکو

کاپیتان دوم پرسپولیس که در فصل گذشته و با توجه به خلا این تیم در لیگ قهرمانان بیشتر در سمت چپ دفاعی به میدان رفت و در اتفاقی عجیب در نهایت توانست در این پست غیر تخصصی یکی از بازیکنان این تورنمنت را به خود اختصاص دهد. او البته حضور در پست دفاعی میانی نیز را نیز تجربه کرده و اکنون در سه هفته اخیر در پست شش و به عنوان هافبک دفاعی برای پرسپولیس به میدان رفت تا کاملا واژه آچار فرانسه فوتبالی را در ترکیب پرسپولیس معنا کند. برانکو که همواره علاقه خود را به بازیکنان چند پسته اعلام کرده، اکنون با رضایت کامل از نقش آفرینی ماهینی امیدوار است بتواند در فصلی که محرومیت نقل و انتقالاتی می‌تواند دردسر بزرگی برای آنها شکل دهد، با جابجایی اینچنینی در ترکیب تیمش توسط بازیکنانی که در فهرست دارد از این چالش عبور کند.

ماهینی؛ آچار فرانسه سازی به سبک برانکو

در سمت مقابل اما باید به تلاش ماهینی و فداکاری او اشاره کرد؛ بازیکنی که با توجه به کمبود مدافعان راست قابل اتکا در تیم ملی حداقل می‌توانست در کنار وریا غفوری و حتی رامین رضاییان، خیالش بابت حضور در جام جهانی به عنوان نفر رزرو آسوده باشد؛ اما با تغییرات پیاپی در ترکیب و پست بازی‌اش این شانس را برای خود کم و کمتر کرده است.

همرسانی نوشتار: