جدال از راه دور عقاب های استقلال و ذوب آهن برای تیم ملی !

دروازه بان های دو تیم استقلال و ذوب‌آهن امید زیادی به حضور در جام جهانی روسیه دارند.

  1. ۱ سال قبل
جدال از راه دور حسینی و مظاهری برای تیم ملی

به گزارش سرویس استقلال و پرسپولیس نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ، استقلال و ذوب آهن روز یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر برابر یکدیگر قرار میگیرند. رشید مظاهری در این دیدار دروازه‌بان اول ذوب‌آهن مانند مسابقات قبلی خواهد بود. و بر اساس اعلام شفر سرمربی استقلال حسین حسینی بعد از چند دیدار دوباره به ترکیب آبی‌پوشان باز خواهد گشت.

حضور حسینی و مظاهری درون دروازه های دو تیم تقابل دو دروازه‌بان ملی‌پوش فوتبال ایران خواهد بود. مظاهری طی سال های گذشته همواره در اردوی تیم ملی حضور داشته و یکی از گزینه های اصلی کی‌روش برای حضور در جام جهانی و قرار گرفتن در فهرست تیم ملی می باشد. از سوی دیگر حسینی نیز طی ماه‌های گذشته با ارائه یک عملکرد فوق العاده خود را به فهرست دروازه‌بان‌های تیم ملی تحمیل کرده و بسیاری او را مدعی حضور در جام جهانی پیش رو می‌دانند.

به این ترتیب حالا دیدار روز یکشنبه استقلال و ذوب‌آهن می تواند فرصت مناسبی برای این دو در تیم ملی باشد تا توانایی‌های خود را در میدان مشترک به مربیان تیم ملی نشان دهند.  هر دو دروازه‌بان البته به خوبی می‌دانند که برای به دست آوردن پیراهن شماره یک تیم ملی کار دشواری در رقابت با بیرانوند دارند؛ اما این دیدار می‌تواند برای آنها پلی به سمت قطعی کردن شانس حضور خود در جام جهانی باشد. درخشش، ثبت کلین شیت و واکنش های تاثیرگذار اتفاقی است که می تواند برنده جدال حسینی و مظاهری در راه رسیدن به تیم ملی را تا اندازه زیادی تعیین کنند و با توجه به اهمیت این دیدار مطمئنم هر یک از نمایش های خوب آنها با اهمیت دو چندانی برای مربیان تیم ملی دنبال می‌شود.